Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Bir Gün

2 posters
YazarMesaj
Mike Pysean
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Mike Pysean

Şöhret

Yeni Bir Gün Empty
MesajKonu: Yeni Bir Gün   Yeni Bir Gün Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 3:04 pm

Her zamanki gibi sıradan bir gündü yine dışarda başı boş dolaşacaktım, hergün böle yaptıkca yaşamaktan zevk almamaya başlamıştım. Hayatıma biraz heyecan yada farklılık katma zamanı geldiğini düşünüyordum ama nasıl bir farklılık bundan hiç emin değildim yada nasıl bir heyecan bunları düşünerek geziniyordum elimde bir telefon etrafı inceliyordum herkes farklı bir havalarda kimisi söhret peşinde kimiside hayatına farklılık katma peşinde benim gibi böyle etrafı izlemeye devam ediyor bir yandanda kiminle görüşecek ona karar vermeye çalışıyordu aklında bir çok isim vardı ama nerdeyse hepsininde farklı işleri vardı yada sürtükleri sevmediğimden onlarla takılmam olabilir arkadaşlarımın genelide sürtüktü genellikle barlarda takıldığım için böyle kişilerle takılmam normaldir.

Bu kadar yürümek ve düşünmek beni yormuş etraftaki en yakın cafede oturmak istiyordu bulunduğu yerdeki en iyi cafe Starbucks'tı oraya gittim. Şemsiyelerin altından geçtim ve kahvemi söyledim "Java Chip Chocolate lütfen, teşekkürler." Sanşlıydımki sıra yoktu, buda kahvemin bana hemen gelmesini sağlıyacaktı. Bir müddet sonra kahvem avuçlarımın arasına aldım birazda olsa ellerim serinlemişti. Dışarıya çıkıp kendime bir masa seçip oturdum, bu arada Aphrodisiaya mesaj çektim. Gelmesi uzun sürmez umarım.
Aphrodisia Mead
Constance Billard IV.Sınıf
Constance Billard IV.Sınıf

Lakap : Kurgu Kraliçesi.

Şöhret

Yeni Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Gün   Yeni Bir Gün Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 11:22 pm

"Java Chip Chocolate lütfen, teşekkürler."
''Mike Corey Pysean. Bu sesi nerde olsan tanırım. ''
Bu saatte Starbucks'ta işim ne diye sormaya başlamıştı kendine. Gece uyuyamamış, dolayısıyla uyanmış da sayılmamıştı ve bir bardak kahvede karar kılmıştı. Zor günlerinizde karşılıksız yanınızda olan mükemmel bir kutu dondurmanın yerini tutamasa da kahve de hep Aph'in keyfini yerine getirmiştir. Uyuyamamıştı ve yatağında ters dönme konusunda o kadar çok deneyim yaşamıştı ki resmen yatağı çökmüş dense deyim yerinde kullanılmış olur. Aphrodisia gibi kızlar uykusuz yapamazlar çünkü Manhattan gibi metropol kentlerde hayat sanıldığından çok daha yorucu geçer. Ve uykusuz. Üstelik kendisi uykuya bayılan biridir, uyumayı gerçekten sever. Kuş tüyü yastıklar, peluş oyuncaklar ve yumuşacık yorganlar. Neredeyse Aphrodisia Mead'in hayatıdır. Uyuyamamış olmasının nedeni neydi? Ah, peşinde bakire sever bir sapık vardı. Aman tanrım, o korkuyordu. Bu normal olamazdı çünkü bildiğimiz Aph hiçbir şeyden korkmazdı. Ama iş bu manyağa gelince değişiyor, Aphrodisia'nın duyguları ve duyuları kontrolden çıkıyordu. Başlarda pek de tehlikeli görünmeyen bu iş sonunda öyle tehlikeli bir hal almıştı ki kimseye ihtiyaç duymadan kendisini korumayı çok iyi bilen o bile abisinin kollarına sığınmak zorunda kalmıştı. İç geçirdi. Onu zor şeyler bekliyor olmalıydı. Evet, bir kahve iyi gelir. Esnedi. Kasaya geldiğinde hala esniyordu. İşte o zaman sadık dostunun sesini duydu.
Mike Pysean
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Mike Pysean

Şöhret

Yeni Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Gün   Yeni Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:13 pm

Bu saatlerde Starbucksta kahve içmek gibisi yoktu bide kalabalık değilse kafa dinlemek içinde güzel yer oluyordu bu mekân. Her zaman içki içmek zorunda değildim biraz kahve içmekte iyi geliyordu bana, ham biraz yürüyordum hem de etrafı izlemek güzel oluyordu. Bazen bu saatlerde uyumayı tercih etsem de bugün burada kahve içmenin daha cazip geleceğini düşünmüştüm. Etrafımda pek az dostum vardı yada ben öyle düşünüyordum yalnızken birçok şeyi daha rahat düşünebiliyorsun. Doğru düzgün dostum yoktu neredeyse hepsi sürtüklerden oluşuyordu aralarında bir kaç tane düzgün dost vardı bence düzgün dost edinme zamanı gelmişti. Az sonra Aphrodisia burda olabilirdi ama emin değildim ona tam güvenmiyordum beni ekme gibi bir olanağında vardı dostlarıma güvendiğim söylenemezdi bir kaç kişi dışında bunları söylemeye gerek yoktu onlar kendilerini biliyorlardı zaten. Diğerleri de güvenimi kazanabilmeleri için benle daha çok takılmaları gerekti ama bazılarına göre ben bir hiçtim beni hiç olarak göreni bir kalemde silebileceğimi beni tanıyan herkes biliyor olmalı. Aphrodisiayı görmüştüm "Hayret" demiştim kendi kendime Aphrodisia bunu duymamıştır inşallah diyerekten "Hoş geldin" bunu diyerek bir oh çektim kasaya doğru esneyerek gidiyordu sanırım bir kahve alıp yanıma gelecekti tabi bu sırada bende esnemeye başladım esneyerek onu beklemeye başladım tabi bu arada kahvemde bitmek üzereydi birazdan bende kahve alsam iyi olacaktı.

Yeni Bir Gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir gün.
» "Eski Dostum!" yoksa "Yeni Düşmanım" mı demeliydim.
» Yeni Sistem: Ün
» Yeni Resimler-Michelle^^
» Yine Yeni Yeniden