Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yine Yeni Yeniden

3 posters
YazarMesaj
Caroline Crandal
Constance Billard IV.Sınıf
Caroline Crandal

Lakap : Liny

Şöhret

Yine Yeni Yeniden Empty
MesajKonu: Yine Yeni Yeniden   Yine Yeni Yeniden Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:56 pm

Yine Yeni Yeniden 64391106
Clementine Crandal & Caroline Crandal
* Sabah sabah Fazla alkolün etkisi *

Clem'den aldığı mesaj üzerine hızla merdivenlerden çıkıp odasına girdi.Üzerindeki kıyafetlerden hemencecik kurtulup gardrobundan beyaz,üzerinde mor puantiyeleri olan sevimli bir elbise çıkardı.Fermuarını açıp üzerine giydikten sonra dolabın kapaklarını kapatıp aynanın kaşısına geçti.Kahküllerini tarakla düzelttikten sonra toplu olan saçlarını açıp omuzlarından aşağıya süzülmelerini izledi.Beyaz kurdelelerinden birinide çabucak kafasına takmıştı.Kurdelelerini seviyordu.Yatağının üzerine bıraktığı çantasınıda alıp odadan dışarı çıktı.Merdivenleri ikişer üçer indikten sonra ayakkabılıktan beyaz converselerini çıkardı.Bağcıklarını bağlamadan evden çıktı.Sokağın başında durup taksiye binmesi en mantıklıysıydı ama bugün haftaiçiydi ve taksi bulması zor olabilirdi.Yinede şansını demek için sokağın başına kadar yürüdü. 10 dakika boyunca bekledi.Tam ümidini kesmiştiki boş bir taksi buldu ve kendisini taksinin içine attı.Aceleci bir sesle konuştu
- Brooklyn'e gideceğiz.Volume Strip Bar.
Adam hiçbir şey söylemeden ilerlemeye başladı.Bu sırada Liny converselerinin bağcıklarını bağlamakla uğraşıyordu.Clem kim bilir ne haldeydi.Bu saatte orda olduğuna göre kafası yine birşeye bozulmuş olmalıydı.* Ah umarım biri onu bulmaz * diye geçirdi kafasından.Yol boyunca derin derin iç çekti.Clem eskiden böyle değildi.Yaşadıklarını kaldıramadığını biliyordu Liny.Ama onun yanındaydı.Herzamanda olucaktı Clem bunu biliyordu.Biliyor olmalıydı.Liny genelde herşeyi şakaya vuran biriydi.Ve duygularını dışarı pekde sık vurmazdı.Ama ikiz kardeşi Liny'i bilirdi.Anlardı.Bu düşünceler içindeyken geldiklerini farketti.Parayı adama uzatıp nazik bir şekilde teşekkür ettikten sonra taksiden inip Bar'dan içeri girdi.Henüz erken olduğunu için içeride pekde kimse yoktu.Bu yüzden Clem'i bulmasına yeterince kolay olmuştu.Barda oturmuş içiyordu.Kimbilir o elindeki kaçıncı içkisiydi.Sanırım ağlamıştı.Kötü gözüküyordu.İçinin acıdığını hissetti Liny.Hızla ona doğru ilerleyip ikiz kardeşine sarıldı.
-Ah Clem.Bu saatte burada ne yapıyorsun ? İyisin değil mi ?
Clementine Crandal
Clementine Crandal

Lakap : Cle.

Şöhret

Yine Yeni Yeniden Empty
MesajKonu: Geri: Yine Yeni Yeniden   Yine Yeni Yeniden Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:42 pm

Günün doğduğunu hiç farketmemiştim. Eve gitmeyeli kaç gün oluyor ondan bile emin değilim. Ya da masallarda gerçekleşebilecek tek aşkımı kendi ellerimle öldürüşümün üstünden kaç gün geçti. Bunun acısıyla karaciğerlerime kaç litre zarar verdim? Thomas'a günlük tutuyor gibiyim. Kendime verdiğim her zararla birlikte.
Bugün onsuzluğun parmak uçlarımda sızladığını hissettim tekrar. Dudaklarımı yakan adının düşüncelerimde parçalanışını. Gözlerimde gözlerini görebilmenin ne demek olduğunu çözdüm. Ne hale geldiğini bilememenin acısıyla oradan oraya gidip tanımadığım insanlarla alkolde boğuldum. Kendi pisliğimde boğulmaktan farksız zaten.. Bugün ilk kez bir başkasında aradım onu. Notalar arasında kendimi o olduğuna inandırdığım insanlar oturup kalktı yanımdaki boşluğa. İçimdeki boşluğuysa sadece yeniden yüzünü görebildiğimde doldurabileceğimi anladım.
Bugün yanımda kalan tek dosta nerede olduğumu itiraf edememenin tadını aldım damağımda. Niye burda olduğumu bile bilmeden bir sürü striptizcinin yanında bile rahatca içiyorum artık. Ortamlar bana ben onlara sığamıyorum daha fazla. Telefonumun titreyişi bile uyuşmuşluğumun arasında doğalmış gibi geliyor bana. İkiz.. Beni merak eden birilerinin olması ne kadar güzel aslında. Hani bir parçamla hala bir yerlerde sahip olduğum şeyler varmış gibi hissettiriyor.. Aile dediğim yalanın içinde asıl ailemi bana hatırlatan en güzel varlık.. Caroline.. Liny. Eve uğramadığım zamanlarda benim için telaşlanacağını düşünemeyecek kadar bencildim. Üvey kardeşini öldürdüğümü bile söyleyemedim. İşin kötüsü benden nefret edeceği düşüncesiyle kardeşimizle yattığımı da itiraf edemedim. Yüzündeki masumluğun bana zıt oluşunu görmek istemedim. Hep aynıydık biz. Ama bir şeyler değişti artık. O hala aynı peri, bense masaldaki kötü cadı yolunda ilerleyen biri..
Önceden ruhsal anlamda bir seri katil olduğumu söylerlerdi. Doğru bile denebilirdi ancak hiç bir masumu incitmemiştim fiziksel bakımdan. Bu da beni masum yapan şeydi. Ne kendimi ne de başkasını katletmemiştim. Ruhları katletmekse onların seçimiydi. Çünkü ben hiç bir zaman istemediğim şeylere evet diyemedim. Çünkü ben popülerliğime rağmen bin farklı erkeğin yatağından kokusu taşanlardan olmak istemedim. Ve gidip en yanlış yatağı seçtim.. Pişmanlığı sonucundan kaynaklanan en güzel geceyi hala o bin yatak seçeneğine tercih edebilirim. Yine olsa yine yaparım diyebilirim uslanmamışlığımla. Ben bugüne kadar sadece reddederek öldürdüm birilerini.. Sadece canımı yakanın canını yaktım.. Ben hep yeni nesil mutsuzluğun kanında kaynadığı bir nesil derdim.. Platin saçlı Barbie'lerin bebekler arasında en *rospu olduğunu savundum. Bu yüzden hep en çirkin bebekleri sevdim.. Şimdi saçını boyatmış bir Barbie gibi dolaşıyorum. Bir striptiz barında kardeşi tarafından toparlanan bir Barbie.
Kardeş demişken. Yaşam tarzımdan iğrenmeye başladığını farkettiğim ve önceden birebir aynı masum yüze sahip olduğum kardeş. Kapıdan girişiyle ve yüzündeki endişeyle bana hala benim için umut olduğunu gösteren ikiz.. Barın stoğunu bitirmeme yakın gelip beni kollarıyla sarmasının verdiği huzurun tarifi olamaz. Sözleriyle birlikte o ana kadar tuttuğumu farkettiğim gözyaşlarımı daha fazla gizleyemiyorum. Artık onlar bile alkol tadında olmalılar..
"Liny.."
Hıçkırıklar arasında konuşmaya çalışmamıştım daha önce. Aslında konuşmak bu kadar zor olmamıştı. Ben hiç birinin yanında ağlamamıştım. Gözyaşlarıma dokunanlar bir elin parmakları kadardı ve onlarda zaten çocukluğumun insanlarıydı.. İtirafımın yaklaştığını hissediyor olmamın etkisiyle boğazımda düğümlenenler nefes almamı zorlaştırdı. Kollarımı ondan ayıramadım. Gücümü bana o sağlıyormuşcasına bırakmak istemiyorum kardeşimi. Beni bir tek o koşulsuz ve dinlemeden kabullenebilir artık. Aslında bundan bile emin değilim.. Kardeşinin kardeşini öldürdüğünü bilse ne söylerdi..
"İyi değilim. Hemde hiç. Zaman kavramımdan emin değilim. Yapmamam gereken şeyler yapıyorum Liny. Buraya gelmemeliydin. Hatta benden nefret etmelisin. "
Caroline Crandal
Caroline Crandal

Lakap : Liny

Şöhret

Yine Yeni Yeniden Empty
MesajKonu: Geri: Yine Yeni Yeniden   Yine Yeni Yeniden Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:38 pm

Clem'i ilk defa bu denli çaresiz görüyordu Liny.Birçok kez kötü olduğunu görmüştü.Ama hiç bu kadar bitik hiç bu kadar mahvolmuş görmemişti ikiz kardeşini.Göz yaşları... Onun gözlerinden düşüp adeta Liny'nin ufak yüreğine damlıyor ve damladığı yeri yakıyordu.Acıtıyordu.Bunu kesmeliydi.Clem yeniden gülümsemeli ve etrafındakileri gülümsetmeliydi.Çünkü o gülümsediğinde güneş doğar,çiçekler açardı.Yıldızlar dahada coşkuyla parlardı.En azından Liny'e öyle gelirdi.Küçükken en sevdikleri şeydi bahçede çimlere yatıp yıldızları izlemek.Hatta kendilerine özel yıldızları bile vardı.Liny ne zaman buralardan uzaklaşmak istese kimsenin olmadığı bir yere gidip hayal kurardı.Ya masallar ülkesine yada o sadece onlara özel olan yıldızlarına gittiğini düşlerdi.Artık büyümüşlerdi.Sorumlulukları ve içinden çıkamadıkları sorunları vardı.Yinede en önemli şey birbirlerinin yanında olmaları değil miydi ? Yan yanayken herşeyin üstesinden gelemezler miydi ?
Usulca geri çekildi Liny. Ama bir eli hala Clem'in belinde duruyordu.Bunun nedeni hem Clem'e onun yanında olduğunu maddi yönden hissettirmekti hemde heran düşücekmiş gibi durmasından kaynaklanıyordu.Diğer eliyle çantasından bir mendil çıkarıp Clem'in gözyaşlarını sildi.Anaç bir yüz ifadesi takınarak yeniden iki elinide beline doladı.
- Sshh sakin ol birtanem. Öncelikle şunu açıklağa kavuşturalım.Ben senden ne olursa olsun nefret etmem.Sen benim canım ötemsin. Kim canından,kendisinden nefret edebilirki. Bu nefes almadan yaşamak gibi birşey. Yani imkansız. Ayrıca seni senden daha iyi tanıdığımada emin olabilirsin. İsteyerek kötü birşey yapmayacağını adım kadar iyi biliyorum.. Son olarak buranın hiçde hoş biryer olmadığının farkındayım ama sen buradaysan istediği kadar berbat bir yer olsun buraya gelmem en doğru şey.
Şimdi yüzünde içten,sıcak bir gülümseme oluşmuştu.Clem'in birşeyler gizlediğini farketmişti.Ama asla üzerine gitmezdi.O anlatmak isterse zaten anlatırdı.Liny'nin dinleyeceğini biliyordu.Birbirlerini koşulsuz şartsız sevecek belkide tek insanlardı.Kız kardeşinin asık suratına baktı.Ardından ellerini onun dudaklarının yanlarına götürüp gülümsemesi için yukarıya doğru itti.
- Hiçbirşey gülümsememen kadar kötü olamaz Clem.Hadi yapma artık.Lütfen.
Clementine Crandal
Clementine Crandal

Lakap : Cle.

Şöhret

Yine Yeni Yeniden Empty
MesajKonu: Geri: Yine Yeni Yeniden   Yine Yeni Yeniden Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 12:49 pm

Hiçbir şey.. Gülümsememem kadar.. Kötü olamaz.. Ah Liny bir bilsen.. Gülümsememin ortaya çıkardıklarını duysan birilerinden.. Benimkinden daha güzel bir gülümsemeyi sırf sahip olabilmek uğruna söndürdüğümü bilsen.. Şu an tek ihtiyacımın onun yüzünü görmek olduğunu, görebildiğim anda toparlanacağımı anlatabilsem.. Bir parça toprağın üzerine sel misali göz yaşları akıtmak yerine yüzüne bir damla çiğ gibi yaş düşürmektense kahkahalar atacağımı söyleyebilsem. Temmuz sıcağının dolduğu nefesini hissedebilsem tekrar.. Vazgeçmezdim o zaman inadımdan, varoluşumdan.. Korkmazdım gecelerden ve canavarlardan.. Bilmediğim yerlerde boğulana kadar içmezdim.. Sırf onun sızlatıcı güzelliğini tekrar hissedebilmek için viski şişelerinin dibini de görmezdim.. Ama şimdi o çocukluğumun en sevgili bebekleri gibi neredeyse cansız yatıyor bir yerlerde ve güzelliği viskinin yakıcılığıyla tarif edilemez düzeyde..
Eskiden herkesi güldürebilenken şimdi yaptığım hataları her şeyin sebebi olarak benimsemek.. Kendini suçlayan bir cadı.. Geçmişini arayan biri.. Gözlerinin güneşini bekleyen çiçek tohumu gibi.. Ve hiçbir zaman kırılmayı beklemeyen bir ayna.. Daha fazla kaç tanım dökülebilir hakkımda ortaya.. Bir adam, kalbinde yaşadığı kadının aşkından aldığı güçle uyuyor yine onun aşkının verdiği zarar yüzünden, uzağımda. Ve onu kalbinde yaşatan kadın olarak içki dozunu on katına çıkarmış ağlayarak kardeşime sığınıyorum, yine kadınlığımı bulduğum adamın uzağında.. Bir şeylerin bu kadar ters gitmesi çocukluğumun masum hayallerinde hiç yer almazdı aslında..
İnsanın mutlaka bir yerden destek almaya ihtiyacı oluyor, doğanın kuralı bu.. Yalnız kalkacak kadar güçlü değiliz. Yalnız kalacak kadar asil hiç olmadık zaten. Söz vermeden önce yaşamayı öğrenmeli aslında. Aklın alacağı kadar bilgi, kalbin taşıyabileceği kadar dert toplanmalı gün içinde.. Dertleri içine atmadan yaşamalı kendince.. Mutluluğu ezberlemeli yanlışın en dibinde kumdan kaleler yapmak gerekse bile. Zorla gülümsetilmeye açık olmak gerek bir şekilde. İhtiyacımız olandan fazlasına değil farklısına yönelmek belki de.. Zorla gülümsemeye çalışmamın nedenlerinden biri de bu zaten. Zar zor toparlayabildiğim cümlelerle konuşuyorum artık. Tekrar yükselebilmek için tamamen dibe vurmalıyım sanırım..
"Biliyor musun Liny sadece hüzün geliyor aklıma son zamanlarda. Her duvara kokusu dolanmış zaten. Aslında ben onun gibi kokuyorum ve yanımda taşıyorum belki de. Aşkını öyle ince ince işlemiş ki ruhuma, hissetmemişim olup bitene kadar her şey.. Sürekli bir korku var artık içimde.. Öyle kötü şeylere neden oldum ki Liny. Sanki bir rüyadayım, kabus hatta.. Ben bile karar veremiyorum artık. İkilemlerin içindeyim. Zaman dursa ve sahip olmak kolay olsa tekrar.. Sadece bunu istiyorum.. Bir kere daha görebilsem, uzak tutmasalar beni ondan.."
Her şey bittiğinde anlıyoruz dünyayı belki de.. İnsanları.. Kendimizi.. Bizi.. Sizi.. Kavramların tersine döndüğü bitişlerde.. Suç yok, varsayımlar yok.. Sonuçsuzluğun sonucuna dokunuyoruz parmaklarımızla tam o zaman. Parçalanan kayalar misali gözlerimizden sular sızdırarak yok oluyoruz. Hüzünlerin damla damla onlarla gitmesini bekler gibi. Yere düştüklerinde kırılan hüzünlerin ayaklarımıza batıp daha çok ağlatması gibi.. Tekrar acıyı damlalarda göndermeyi dener gibi. Ruhun cennetin cehennemine teslim oluşu gibi. Derin bir nefese hasret kalırız sona gelene kadar. Sonra her şey parlak bir renge dönüşür.
" Huzurumu kör ettim kendi ellerimle. Yaşayabileceğim en güzel masalı katlettim. Oysa tek istediğim sahip olmaktı.. Tek istediğim her şeye rağmen yanında olmaktı. Beni delirten şeyleri ondan uzak tutmaktı. Benim için fazla masumdu belki de.. Ruh katili olduğumu söyleyenler gerçek bir bedenin benim yüzümden ölüme gittiğini bilseler ne hissederler Liny?"
Kokusunun duvar çatlaklarından sızması, adının dudaklarımdaki rujdan parlak bir kırmızı olması. Sonsuza kadar onunla olmayı ve sonsuzu bulmamayı dilerken peri tozları gibi parmağıma bulaşıp havaya karışması.. Söylemek istediklerimi değil de inadım ve acım yüzünden dudaklarımdan küfürlerin çıkması.. Bunları hiç haketmediği halde benden duyması.. Kafayı yemenin bir akşam yemeği basitliğinde olması..
"Bu saatlerde boş olan ve alkol satan tek yer burasıydı.. Sanırım yanlış seçim yapmışım.. Neyi doğru yapıyorum ki zaten şu sıralar.. Beni buradan götürsene Liny.. "
Chloe Cwonsin
Okul Müdiresi
Chloe Cwonsin

Şöhret

Yine Yeni Yeniden Empty
MesajKonu: Geri: Yine Yeni Yeniden   Yine Yeni Yeniden Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 5:42 pm

Puanlandı.

Yine Yeni Yeniden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeniden
» Eglantina; sanatçı kız da arar yeniden.
» Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor...
» Yeni bir gün.
» Yeni Bir Gün