Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kurgu manyağı olup, başlık açmak.

+9
A. Eliza Bianchett
Dylan Drop Wilcox
Joyce Jourdain
Ovnérta Quisqaun
G. Arneilla Bianchett
Craig Justin Archman
Clementine Crandal
Eglantina Sychelja
Alberto Carrocci
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Alberto Carrocci
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Alberto Carrocci

Şöhret

Kurgu manyağı olup, başlık açmak. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Kurgu manyağı olup, başlık açmak.   Kurgu manyağı olup, başlık açmak. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 2:38 am

Konunun ilk mesajı :

Oldukça naziktir Alberto. Kadınlara karşı ilgisi oldukça fazladır; fakat onları birer oyuncak olarak görmez. Onlar kutsal varlıklardır ve her zaman değer verilmelidir. Elleri her zaman öpülmeli, onlara güzel sözler söylenmeli ve azda olsa utandırılmalıdır. Evet, Alberto çapkın birisidir. Ama, günü birlik ilişkiler ona göre değildir. Hayır, bağlanma gibi bir sorunu vardır; lakin bıraktığında veya bırakıldığında asla üzülmez. Bozuk İngilizce'siyle ve İtalyan tavırlarıyla karşısındaki bayanı anında baştan çıkarabilir.

Anlaşıldığı üzere kadınlara saygı duyan bir karakter var karşınızda. Onlara aniden çiçekler göndermekten, ya da pahalı hediyeler almaktan çekinmeyen birisi. Bunun yanında erkeklerle pek iyi anlaştığı söylenemez. Buna göre karakter kurgularına açığım.

- Bana hayran olanlar. Bu kısımda tonlarca bayana yer verebilirim. Evet, hepinizle ayrı ayrı ilgileniyorum hanımlar;

- Benim hayran olduğum. Bu kısıma sadece bir tane bayana yer vericem. Aranızdan birisini seçebilirim. Evet, parmakları göreyim;
Eglantina Sychelja

- Platonik olduğum. Yalnızca bir tane. Evet, hepsinin arasında teksin ve özelsin. Yalnız buraya girmen için, Alberto'nun dikkatini çekmen gerek;
Clementine Crandal

- Bana platonik olanlar. Tonlarca alabilirim. Hayır, hepinizi ayrı ayrı seviyorum;
Melissa Ambrose

- G*tüm sıkıştığında yardıma gelenler. Evet, aslında en iyi dostlarımsınız. Yalnızca iki kişi;
Craig Justin Archman
G. Arneilla Bianchett

- Benden nefret edenler ve benim nefret ettiklerim. Tanrı'm, bende size meraklı değilim. Tonlarca insan alabilirim;
Dylan Drop Wilcox
Alex Mclain

- Her an, her dakika beraberiz. Hakkımda her şeyi biliyorsun. Aynı şey senin içinde geçerli. Neden sevgili sanıyorlar ki? Ama sen benim için teksin. Yalnızca bir kişi;
Joyce Jourdain

- Dost olarak geçiyor adı. Aslında benimle ilgili pek bir bilgin yok. O yüzden, arkadaş ama dost adı altında. Baya kişi;
Blessing Ivalyn

- Pek görüşmüşlüğümüz yok. Nadiren görüyorum işte. Belki bir kaç defa "selam". Bi' ton kişi;
Evie C. Zamora
Sydney Williams

Yeterli mi? Başka bir bölüm açılmasını istiyorsanız belirtin yeter. ^^

En son Alberto Carrocci tarafından Çarş. Ağus. 18, 2010 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi

YazarMesaj
Melissa Ambrose
Constance Billard IV.Sınıf
Melissa Ambrose

Lakap : Mell, M, Lissa.

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kurgu manyağı olup, başlık açmak.   Kurgu manyağı olup, başlık açmak. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:54 pm

Lissa sana platonik ve platonikliğin ötesine geçmek için ciddi bir çaba harcıyor. *-* Hayranın, aşık'ın, falan filan. cheers Böyle işte. What a Face
Alberto Carrocci
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Alberto Carrocci

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kurgu manyağı olup, başlık açmak.   Kurgu manyağı olup, başlık açmak. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:57 pm

Hemmen eklediiim. Yeppa.
Sydney Williams
Sydney Williams

Lakap : Sid.

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kurgu manyağı olup, başlık açmak.   Kurgu manyağı olup, başlık açmak. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:57 pm

Yess. Olur bak o (:
Alberto Carrocci
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Alberto Carrocci

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kurgu manyağı olup, başlık açmak.   Kurgu manyağı olup, başlık açmak. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:59 pm

Ekledim yavrum. What a Face

Kurgu manyağı olup, başlık açmak.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hah-hay. Kurgu değişimi. Mutlaka bak bence.
» Sydney Tyler için kurgu insancıkları
» Başlık.
» Başlık Bulamadım
» oF heskes resmini koymuş.Her ne kadan yeni üye de olsam koymasam çatlarım XD (Ne kadar uzun bi başlık dimi ) :P