Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Charlotte / Chiasa

+2
A. Eliza Bianchett
Charlotte Von Debua
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:08 pm

Konunun ilk mesajı :

Yalan ve birisini inandırma konusunda üstüne başka kimseyi tanımaz Charlotte. Aslen Japon olması ona iyi bir Japonca aksan kazandırırken, küçükken Hollanda'da yaşaması ise iyi bir Flamanca aksanı da kazandırmıştır. Bu yüzden bu iki ülke ve soy üzerinde bir çok karaktere bürünmüştür Charlotte. Ama en tanınanı Charlotte Von Debua ve Chiasa Kiriyama'dır. Asıl adıdır zaten Chiasa. Yakuza mafyasına bağlıdır. Japonya'daki örgütte oldukça güçlü bir mevkîde olduğunu söyleyebiliriz. Evet, mafyaya bağlıdır o. Silahına çok güvenir. Sırtındaki dövmedende anlaşılacağı gibi Yakuza mafyasına bağlıdır. Hala onların adınada çalışmaktadır. On altı yaşında girmiştir bu mafyaya. Şu an on sekiz yaşında olmasına rağmen güçlü mevkiîlere gelmeyi başarmıştır. Fakat, ufak bir hayal kırıklığı için hepsini bırakıp Hollanda'ya geri dönmüş, ordan ise İngiltere'ye geçmiştir. İngilizce'si çok berbattır. Kendisini nasıl tanıttıysa o aksanla konuşmayı çok iyi bir şekilde başarır. Bu yüzden casusluk işinde iyidir. Bu yaşına kadar hiçbir erkek eli tenine değmemiştir. Hala bakiredir. Japonya'daki aşkının üzerine hiçbir erkeğe bakmamıştır. Hala aklındadır. Odasında, cüzdanında, duvarlarında, her yerde O vardır. Şu an ise İngiltere'deki mafyanın başındadır. Burda bile başını belaya sokmaktan ve altındakilere emir vermeye devam etmektedir.

İşte öyle. Mafyanın teki. Ama bilirsiniz Yakuzaları. Öyle basit mafyalardan değillerdir. Neyse kurgulara geçelim. Ha birde, kaç tane nokta koyarsam o kadar kişi alıncaktır, ona göre What a Face

Korumam altında olan;
    &
    Yakuzalar hakkında bilgi öğrenmek isteyen;
    & A. Eliza Bianchett
    & Sydney Williams

Beraber takılıp, ot tüttürdüğüm;
    &
    Gizemli olduğumu düşünenler;
    & Alex Mclain
    & Becky Wandall
    & Blessing Ivalyn
    &
    &
    &

Okulun önünde beklememden rahatsız olanlar;
    & Oliver Stewart
    & Beatrice Sychelja
    &
    &

Benden hoşlananlar;
    &
    &

Benim her bi' b*kumu bilen, ayrıca platonik olan;
    &
    Benden nefret edenler;
    &
    &
    &
    &
    &
    &
    &

Ordan burdan, pek bir muhabbetim yok;
    & Monica Autumn
    &
    &
    &
    ...

Sanırım, ondan hoşlanıyorum. Her zaman koruyacağıma hayatım üzerine yemin ederim. Benimle ilgili her şeyi biliyor ve daha fazlasını öğrenmeyede meraklı;
    & Gabriel Ryan Neithan

Açılmasını istediğiniz şey varsa belirtin yeter. Beni Charlotte kimliğimle tanıyacaklar -ki %98'iniz böyle tanıyacak- bu renkle, beni Chiasa kimliğimle tanıyacaklar -burayada %2'lik bir bölüm düşüyor- bu renkle gösterilecektir. Hangi kimliğimi tanıyacağınızı belirtin yeter. Fakat Chiasa'da seçici olurum.

En son Charlotte Von Debua tarafından Paz Ağus. 22, 2010 10:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi

YazarMesaj
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:26 am

Ool What a Face Kim okulunun önünde, siyah parlak, camları siyahla kaplı bir jipin beklemesini ister ki What a Face Hemde her gün What a Face

Charlotte / Chiasa
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Charlotte.
» Charlotte's Phone.