Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Charlotte / Chiasa

+2
A. Eliza Bianchett
Charlotte Von Debua
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:08 pm

Yalan ve birisini inandırma konusunda üstüne başka kimseyi tanımaz Charlotte. Aslen Japon olması ona iyi bir Japonca aksan kazandırırken, küçükken Hollanda'da yaşaması ise iyi bir Flamanca aksanı da kazandırmıştır. Bu yüzden bu iki ülke ve soy üzerinde bir çok karaktere bürünmüştür Charlotte. Ama en tanınanı Charlotte Von Debua ve Chiasa Kiriyama'dır. Asıl adıdır zaten Chiasa. Yakuza mafyasına bağlıdır. Japonya'daki örgütte oldukça güçlü bir mevkîde olduğunu söyleyebiliriz. Evet, mafyaya bağlıdır o. Silahına çok güvenir. Sırtındaki dövmedende anlaşılacağı gibi Yakuza mafyasına bağlıdır. Hala onların adınada çalışmaktadır. On altı yaşında girmiştir bu mafyaya. Şu an on sekiz yaşında olmasına rağmen güçlü mevkiîlere gelmeyi başarmıştır. Fakat, ufak bir hayal kırıklığı için hepsini bırakıp Hollanda'ya geri dönmüş, ordan ise İngiltere'ye geçmiştir. İngilizce'si çok berbattır. Kendisini nasıl tanıttıysa o aksanla konuşmayı çok iyi bir şekilde başarır. Bu yüzden casusluk işinde iyidir. Bu yaşına kadar hiçbir erkek eli tenine değmemiştir. Hala bakiredir. Japonya'daki aşkının üzerine hiçbir erkeğe bakmamıştır. Hala aklındadır. Odasında, cüzdanında, duvarlarında, her yerde O vardır. Şu an ise İngiltere'deki mafyanın başındadır. Burda bile başını belaya sokmaktan ve altındakilere emir vermeye devam etmektedir.

İşte öyle. Mafyanın teki. Ama bilirsiniz Yakuzaları. Öyle basit mafyalardan değillerdir. Neyse kurgulara geçelim. Ha birde, kaç tane nokta koyarsam o kadar kişi alıncaktır, ona göre What a Face

Korumam altında olan;
    &
    Yakuzalar hakkında bilgi öğrenmek isteyen;
    & A. Eliza Bianchett
    & Sydney Williams

Beraber takılıp, ot tüttürdüğüm;
    &
    Gizemli olduğumu düşünenler;
    & Alex Mclain
    & Becky Wandall
    & Blessing Ivalyn
    &
    &
    &

Okulun önünde beklememden rahatsız olanlar;
    & Oliver Stewart
    & Beatrice Sychelja
    &
    &

Benden hoşlananlar;
    &
    &

Benim her bi' b*kumu bilen, ayrıca platonik olan;
    &
    Benden nefret edenler;
    &
    &
    &
    &
    &
    &
    &

Ordan burdan, pek bir muhabbetim yok;
    & Monica Autumn
    &
    &
    &
    ...

Sanırım, ondan hoşlanıyorum. Her zaman koruyacağıma hayatım üzerine yemin ederim. Benimle ilgili her şeyi biliyor ve daha fazlasını öğrenmeyede meraklı;
    & Gabriel Ryan Neithan

Açılmasını istediğiniz şey varsa belirtin yeter. Beni Charlotte kimliğimle tanıyacaklar -ki %98'iniz böyle tanıyacak- bu renkle, beni Chiasa kimliğimle tanıyacaklar -burayada %2'lik bir bölüm düşüyor- bu renkle gösterilecektir. Hangi kimliğimi tanıyacağınızı belirtin yeter. Fakat Chiasa'da seçici olurum.

En son Charlotte Von Debua tarafından Paz Ağus. 22, 2010 10:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
A. Eliza Bianchett
Constance Billard III.Sınıf
A. Eliza Bianchett

Lakap : El. | Eli.

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:22 pm

Koruma Altı =D

Monica Autumn adlı karakterimi biliyorsun Melis. 18 yaşında model onuda sala bir yerlere.

Oliver Stewart : Okulun önünde beklemenden rajatsız oluyor
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:23 pm

Koruma altı için nasıl bir kurgu istiyorsun ki?
A. Eliza Bianchett
A. Eliza Bianchett

Lakap : El. | Eli.

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:25 pm

Vaz caydım.
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:26 pm

Pekâlâ. Ekliyorum, ekledim.
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:47 pm

Alex Mclain & Becky Wandall.

Sydney Williams.
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:52 pm

Eklediiim. ^^
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Lakap : IceChocolate. PaperCut.

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:08 pm

Aklımda olan şeyi yazabilecek miyim bilmiyorum. Gabriel artık çok fazla aksiyona alıştı. Çizgi romanlardan dışarı fırlamış bir hale geldi artık. Batman havalarına bürünüyor yavaş yavaş aslında. Süper güçleri olmasa da kötülerle savaşmaya hazır. İyilerin dostu, kötülerin düşmanı, halk kahramanı havalarına bürünmek istemese de insanların iyiliği için her şeyi yapmak istemektedir. Çok çabuk da güvenmez insanlara. Ama Charlotte' a güvenmiştir bu güveninin karşılığında da gerçek kimliğini öğrenmiş olabilir. Chiasa' dan dövüş konusunda eğitim almıştır. Kolay bir şekilde birçok dövüş sanatını öğrenmiştir. Batman - Robin gibi bir ikili olabilirler. Ya da ilişkileri sadece bu eğitimden yana olabilir. Chiasa kendisi hakkında bu kadar bilgi verdiği için çekinse de Gabriel' a güvenebileceğini bilir. Haftada en az bir kez birbirlerine rapor vermek için sessiz sakin, kalabalıktan uzak bir yerlerde buluşuyor olabilirler. Bu kadar oldu hasta hasta xD
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:11 pm

Aa geçmiş olsuun. *-* Platoniğe ekliyim mi What a Face
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:13 pm

Yazdığım o kadar şeyden platonik mi çıktı? Shocked xD
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:14 pm

Sevgili mi çıksın? What a Face şldskfşsmgsdf
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:17 pm

Romantik bir şey değildi benim istediğim amaa xD Belli bir süre sonra bir şeyler olabilir belki xD Şu imzadaki resim çok, nasıl desem, beğenimi kazandı *-* Ama istediğim şey daha çok eğitmen tarzı bir şey. Yani uygunsa öyle bir şey. Hoşlandığın da olabilir. Platoniği bilmiyorum. Sevgili de olmaz zaten xD
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:18 pm

Hadi ya What a Face Uçmuşum ben lsdkfmsşldgfs. Tamam tamam, hmph. Oo yee. Ot tüttürdüğüme mi eklesem. Yeni grup mu açıyım yoksa? What a Face Bunu sen söyle bari şlsfks
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:19 pm

İstersen Sydney'i okul önünde durmasından rahatsız olanlara ekle Gabriel de onun yerini doldursun. Sid her bir halt ile ilgili bilgi almayı sevdiğinden orası olsun demiştim ama Umay için en uygun yer orası gibi duruyor. Karışmak gibi olmasın tabi. Charlotte / Chiasa Fresse
Blessing Ivalyn
Constance Billard IV.Sınıf
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:20 pm

^^
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:21 pm

İyide, Gabriel benim hakkımda her şeyi biliyor zaten. Öehöeöhe, yeni grup açıyorum o zaman?
Senide ekliyorum ^^
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:23 pm

Sid kalsın öyle yaa. Benim istediğim üçlü şöyle olabilir aslında,
Korumam altında olanlar;
&
Benim hoşlandığım;
&
Benden hoşlananlar ama buna artı olarak benim herbir b*kumu bilen oluyor;
&

Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:24 pm

Grup buldum. "Karşılıklı hoşlaştığımız, her bi' b*kumu biliyor." Hoşlaşmak ama şlsdfkşlds Hoşlanmak değil, temam? asdfdsfsd What a Face
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:25 pm

Bu grupta kahraman olmamı sağlayacak bir yer var di miii? *-* Yalnız ben fena sardım bu kahramanlık olayına. Öldürecekler beni. Arada başım belaya filan girdiğinde yardımıma koşacak Chiasa? *-*
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:28 pm

Tabii. Bir çağrına bakar. Ama ota b*kada çağrı atma. Çünkü her çağrında deri sandalyesinden ayaklanıp, ağzındaki purosunu söndürüp, silahını altındaki pantolonun kemerine sokup arabasına atlayacak. Anlaştık? *-*
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:30 pm

Tamam. Sürekli olmayacak. Ama her hafta en az bir ez buluşma olayı kabul mü? xD
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:34 pm

Buda her hafta Rp demek oluyor. Düşün Miliz. Ihm...
Kabul. O zaman grubu açtım. Eklememi istediğin bir şey var mı?
Gabriel Ryan Neithan
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Gabriel Ryan Neithan

Şöhret

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:37 pm

Güzel olmuuuş *-*-*-*-* Beğendim ^^ Daha eklenecek bir şey yok sanırım, bu kadar *-*
Charlotte Von Debua
Yakuza Mafyası
Charlotte Von Debua

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:38 pm

Pekii. O zaman, diğer kurguları bekliyorum What a Face

* not: Gabriel favori isimlerimdendir; belirtiyim dedim.
Beatrice Sychelja
Beatrice Sychelja

Lakap : Beat, Trice.

Charlotte / Chiasa Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte / Chiasa   Charlotte / Chiasa Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 10:24 am

Okulun önünde beklemenden rahatsız olıyım mııı? What a Face

Charlotte / Chiasa
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Charlotte.
» Charlotte's Phone.