Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Umutsuz Vaka D.

4 posters
YazarMesaj
Dylan Drop Wilcox
Constance Billard III.Sınıf
Dylan Drop Wilcox

Lakap : LadyD. -D.

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:06 pm

Umutsuz Vaka D. Mary-Kate-mary-kate-olsen-5101155-100-100*Umutsuz Vaka D. Justin-justin-timberlake-11214034-100-100*Umutsuz Vaka D. Em-emilie-de-ravin-11519016-100-100
Dylan Drop Wilcox &Craig Justin Archman& J.Rachel Carler

Sırtımdan ağır yaralanmıştım. Hayır hayır bu tabir oldukça anlamsızdı,anlam yüklemem için kalbimden ağır yaralandım demeliydim.Sevgilimden ayrıldım ve tabir-i caizse oynadığım rol depresyona girmiş umutsuz bir kız idi.Herşey o akşam Jasmine tarafından telefonuma gönderilen mesajla başladı.Mesajda gitmem gereken yere gittim ve...

"Harrison Street Club"

Ne mi gördüm? En yakın arkadaşım sandığım Nancy,sevgilim olacak o çocukla yiyişmekte.Ne mi yaptım? Onları umursamadan kapıdan dışarı çıktım tabii sinirle donanmış çehremi ve yanaklarımı yıkamakta olan gözyaşlarımı saymazsak.Çıkış kapısının ilerisine doğru hızla yürüdüm bana eşlik eden nefretim ve arkasından ağır ağır gelip tükenmekte olan sevgimle beraber..

Arabam evdeydi.Taksiye binmek ise hiç istemiyordum.Otobüse ise hayatta binmezdim -zaten hiç binmemiştim de.Otostop? Aklıma gelen bu uçuk fikirle irkildim gözyaşlarımı silip hızlıca kaldırdım ardından gelen yumruk hareketinden sonra yavaş ve kendimden emin olmayan bir şekilde parmağımı kaldırdım.Sanki baş parmağım bana engel olabilmek için sinyal verircesine titriyordu.Sanslımıydım ki ilk araba durmuştu umarım beni f*hişe sanmazlar diyerek arabanın kapısını açtım ve içeri girdim.Arabada üç kişi vardı.Arkada ki çocuk yanında ondan onca yaş büyük bir kadınla öpüşüyordu.Arabayı süren adını bilmediğim çocuk beni belimden yukarı bir kaç kere yavaş ve birşeyler istercesine bakan gözlerle sürdükten sonra zar zor birşeyler mırıldandı ama Metalica'nin solistinin o bangır bangır sesinden hiç birşey anlamamıştım müziği sonuna kadar kısıp tekrar etmesini söyledim "Hey sende arkadaki k*ltak gibi misin? Sanırım sadece senin fiyat tavandır." bu aksan ve kendini bilmez vurgu dolu cümlelerde neyin nesiydi? Boğazımı temizledim ve lafıma başladım gereğince kibar bir şekilde "Ben f*hişe değilim" çocuk şaşırmamıştı gülerek devam etti "O zaman bu arabada işin ne bana nasıl güveniyorsun? " Koskoca bir kahkaha istem dışı dudaklarımdan dışarı çıktı ve ardından cevabı ona hemen verdim "İnan tanıyıp güvendiklerim gibi olamazsın.Böylesi daha güzel " Çocuk sinsice gülümseyip elini bacağıma attı bu nezaket gereği yapılan bir hareket değildi.Benimle sevişmek istediğinin haberini veriyordu adeta.Kanıtı ise davetkar bir okşamayla vermişti.

Bakireliğimi sakladığım "o" kişi için değecekmiydi -hayır.En azından bu s*kse aç bir insanla birlikte olup Tanrı'dan sevap kazanacaktım.Nediyordum ben!
Ansızın beynime gelen günahkar bir düşünceyi yapmaya koyuldum,hemen yana doğru eğildim ve bana bakan aptal görünümlü çocuğun dudaklarına yapıştım.Çocuk şanslıydı.Kırmızıda durmuştu ve onu öpen benim gibi bir kız vardı.Kendimi onun kuru dudaklarından hızlıca çektim tam birşeyler söylemeye hazırlanırken ona taviz vermeyerek gülercesine ben mırıldandım "Sus ve sür." Çocuk artık bu s*rtüğü arabama nerden aldım edasıyla bana bakıp nereye diye sordu.Seksi bakışlar bir yanıttı ama o bunu anlamayacak kadar morondu."Her nereye gidiyorsanız oraya" çocuk rahatlamışa benziyordu direksiyonu sağa kırıp eski görünümlü bi bara gelmişlerdi.Hepsi arabadan inmişti.Düşünecek hiç birşeyim yoktu.Onların arkasına takıldım.İçerisi oldukça loştu ve daha önce hayatta ayak basmadığım yerlerdendi burası.İki çocukta kolumdan tutup masaya zorla oturturdular.İçki içer misin? evet tabiki içecektim evet yanıtını verdim barmene ve en ağır içkileri yanımda tanımadığım iki çocukla mideme indirdim.Midemde ki yanmayla boynumda bir öpücük hissettim ve bacaklarıma dokunan yabancı eller.Böyle olmamalıydı.Hızlıca ayağa kalktım çıkışa gidemezdim.Hemen bir bahane buldum ve tuvalete doğru yürüdüm "Ben tuvalete gidiyorum orada bekleyin hemen döneceğim! " Tuvalete girdiğim anda hemen çantamdan telefonu aldım.Jaslyn,Joseph.. kahrolsun neredeydi bu kız? Rehberimi kolaçan ettikten sonra sonunda bulmuştum.Mesaj yazacak halim yoktu aramaya koyuldum.Kapalı.Başka zaman kapatmazdı bu kız ya.Sesli mesaj bırakmalıyım düşüncesiyle onu aradım ve açmasını Tanrıya ve İsa'ya yalvardım.Sinyal sesinden sonra sesimdeki korkudan anlayıp yardımıma koşardı umarım.

"Jasmine,bulunduğum ortamdan beni kurtarmalısın.Eğer çıkarsam saldırıya uğrayacağıma adım gibi eminim.Telefonumun sinyallerinden nerede olduğuma bak adresi söyleyemeyecek kadar sarhoşum.Ve peşine kimseyi takma halletmemiz gereken sadece iki adam var,belkide bir tanede kadın.Seni seviyorum.. "
J. Rachel Carler
Constance Billard II.Sınıf
J. Rachel Carler

Lakap : Jr. ~ Jas.

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:44 pm

Rachel biraz uykusunun gelmesine rağmen bilgisayar başından kalkamamış, e-maillerine bakıyordu. Gözlerini saate çevirdi, uyumak için daha çok erkendi. Ardından telefonuna baktı ve telefonunu kapalı görünce şaşırdı, şarjı bitmiş olmalıydı. "Bilgisayardan kalkmanın vakti" diye mırıldandı ve ayağa kalkmadan önce bilgisayarı kapattı. Daha sonra telefonunu şarja takıp, açtı. Bir kaç saniye sonra diğer odaya geçecektiki telefonunun sesiyle durakladı ve telefonuna yürüdü.
1 Sesli mesaj!
From:K*ltak

"Jasmine,bulunduğum ortamdan beni kurtarmalısın.Eğer çıkarsam saldırıya uğrayacağıma adım gibi eminim.Telefonumun sinyallerinden nerede olduğuma bak adresi söyleyemeyecek kadar sarhoşum.Ve peşine kimseyi takma halletmemiz gereken sadece iki adam var,belkide bir tanede kadın.Seni seviyorum.."

Rachel "Başımın belası, işi düşünce hemen beni sever olur zaten... Neyse gerçekten kurtarılmaya ihtiyacı var sanırım." diye düşündü telefonunda sinyal bulucu programını açtı. Dylan'ı Volume Strip Bar'ın civarlarında gördü. Telefonunu masaya bırakarak hemen aynaya koştu. Üstü çok kötü değildi, saçlarını hemen düzenli bir topuz yaptı. Ayakkabılarını değiştirirken birden duraksadı, oraya yalnız giderse onunda başına bir şey gelebilirdi. Ayakkabılarını giydikten sonra telefonunu eline alıp rehbere bir göz attı. Evet, Justin onlara yardım edebilirdi. Hemen mesaj yazmaya koyuldu.

"Acil yardımına ihtiyacım var. Yirmi dakika içinde Volume Strip Bar'ın kapısında bekliyorum. Umarım hemen gelirsin."

Gönderdikten sonra telefonunu şarjdan çıkartıp kapının önüne geldi. Telefonu çantasına koydu ardından çantasını karıştırdı, fotoğraf makinesini kontrol etti fakat içinde yoktu, telefonunun şarjı biterse kanıt gerektirecek olaylar olabileceği için buna ihtiyacı olabilirdi. Bu yüzden hızlı adımlarla odasına geri döndü, çekmeceleri büyük bir hızla karıştırdıktan sonra fotoğraf makinesini buldu. Onu da çantasına koydu ve hızlı adımlarını bozmayarak evden çıktı. Yürürken Dylan'a yardım etmeye gittiğine inanamadı...
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Lakap : CJ, C., J.

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:12 pm

'Hey Craig, eskisi gibi gözüküyorsun? Tekrar vodkaya dönüş yapmışsın, tebrikler.' Brooklyn'in en sürtük barında takılmanın verdiği zevk.. Fazla fiyakalı giyinmiş olabilirdi ama bu hiç bir zaman düzenini bozacağının anlamına gelmezdi. Simsiyah takım elbisesinin içinde parlayan bir güneş gibiydi adeta.. Serin bir NY' akşamında herşey o kadar güzeldiki.. Jasmine'nin yaptığı eskilere dönük şaka, günlerden sonra dolu dolu bir kahkaha atmasına sebep olmuştu. Vodkasından aldığı uzun ve sert bir yudumla yüzünde ki ekşimenin sebebini şimdi anlayabiliyordu. Çalan disco müziği tüm ortamı neşelendirmeye yetmişti bile. Brooklyn'da ki insanlar eğlenmeyi gerçekten biliyordu.. Diğer yakada ki insanların hepsi klasik müzik denilen saçmalıktan başka hiç birşey bilmiyordu gerçekten! 'Brooklyn'ı özlemişim. Sanırım bugün eski günlere dönük bir esrar gecesi yaparız Jas?' Siyah teni, duyduğu hazinelik cümlenin ardından geniş bir gülümseme yaymıştı yüzüne.. Beyaz dişleri tüm club'a ışık gibi doğmuştu adeta.. Sol tarafında duran telefona baktığında, titreşimleri ve '1 New Message' yazısını gördüğünde tüm zevkinin kaçtığını hissetmişti.. Durum kötüydü çünkü bu saatte gelen tüm mesajlar ya aksiyon ya da birinin başının belada olduğunu anlatırdı. Aslında açmasa n'olabilirdiki? Yinede Connor'ın, James'in veya diğerlerinden birinin başı belada olabilirdi. Mesajına baktığında en beklemdiği kişiden geldiği kesindi.. Mesajta Sürtük yazdığına göre bu Rachel'den başkası değildi.. Birinin yardıma ihtiyacı vardı ve bu sefer yardımı isteyen o sürtüktü.. Bu komik ve birazda şaka gibi geliyordu insanın kulağına. Ama o asla Volume Strip'e gelmezdi. Bu yönden baktığında birşeylerin ters gittiği açıkça ortadaydı.. Vodka'yı tek dikişte içtikten sonra hiç birşey söylemeden olduğu yerden kalkmıştı. Jasmine'nin meraklı ve bir o kadarda g*t olmuş bakışları arasından kendini izleyişi acı verici olsada yinede birinin başı dertteydi değil mi? Dışarı çıktığından gözü hemen arabasına takılmıştı 'Hey Craig? Erken çıkıyorsun adamım iyi misin?' Güvenlik görevlisi James'in merak dolu bakışlarına sadece gülümseyerek cevap vermişti. Pek inandırıcı olmasada yinede acilen Volume Strip'e yetişmeliydi. Zaten çok uzak değildi en fazla beş dakikalık bir mesafe vardı aralarında.

Arabası ile normal hızın baya bir üstüne çıktığı açıkça ortadaydı! Kimseyi takmıyor ve hiç bir ışığı dinlemiyordu. Kısacık yolda iki kere kaza geçirme tehlikesiyle karşı karşıya kalmış olsada yinede hızlı olmalıydı. Aslında mantıklı düşünüldüğünde çok fazla muhabbeti olmadığı iki insana neden bu kadar acele ile gidiyorduki? O ikisi de Craig'i fazla sevmezlerdi. Ama yinede Craig'in arkadaş arkadaştır felsefesi yüzünden herkese çok yakın arkadaşı gibi davranıdır her zaman. Hiç birşeyi takmadan hızlıca gittiği yollarda sonunda barın tabelasını görmeyi başarmıştı.. Volume'in güvenlik görevlisi ile bir senedir olan arkadaşlığı yüzünden onun yaptığı hızlara alışmış, onun olduğunu direk anlayabilme yeteneğine sahip olan diğer güvenlik görevlilerinin arasına girmişti bile. Arabadan hızlı bir şekilde iner inmez. Aklına ilk gelen Rachel'a mesaj atmak olmuştu..
'Hey Rachel, barın önündeyim. Bekliyorum..' Gözleri ile etrafını süzerken bir yandanda Rachel'i görmeye çalışıyordu..
http://www.rpgturk.com
J. Rachel Carler
J. Rachel Carler

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:47 pm

Rachel bara yaklaşmaya başladığında telefonunun sesini duymasıyla telefonunu çantasından çıkartması bir oldu. Mesaj atan Justin idi. 'Hey Rachel, barın önündeyim. Bekliyorum..' Justin'in bu kadar çabuk varacağını hiç düşünmemişti. Cevap vermeye gerek duymadı çünkü beş dakikalık yol kalmıştı. Justin'i bekletmemek için hızını arttırarak üç dakikaya orada olmuştu. Rachel Justin'i gördükten sonra sahte gülümsemesiyle birlikte elini salladı. Justin'in onu farketmesi iki-üç saniye almıştı. Daha sonra Rachel Justin'in yanına gelmesi için yerinde durdu ve Justin ona doğru yürüdü. Rachel önce Justin ile tokalaştı ardından sanki normal bir buluşmaymış gibi gülümseyerek "Bekletmedim umarım?" diye sordu. Justin "Hayır, ne için yardım istiyordunuz?" diye soruya soruyla cevap verdi. Rachel gülümsemesini bozmayarak "Dylan'ı iki serseri rahat bırakmıyormuş, sanırım bir de kadın varmış. İçerde olması gerek." Justin imalı gülümsemesiyle "Neyse hallederiz." dedi ve önden bayanlar dermişçesine Rachel'a yolu gösterirmek için kolunu uzattı. Rachel korumaların hemen izin vermesine şaşkın şaşkın bakarak içeri girdi.

İçeride ışığın loş olması insanları daha da görünmez bir hâle getirmişti. Yüksek sesten rahatsız olan Rachel gözleri Dylan'ı aradı fakat bulamadı. Hâlâ tuvalette olduğunu düşünerek Justin'e "Ben bir lavoboya bakayım." dedi. Justin tamam manasında kafasını salladı. Rachel sakin adımlarıyla bayanlar tuvaletine girdi ve "Dylan?" diye yokladı. Tuvalet boş gibi gözüküyordu. Dylan burada da yok diye düşünerek çıktı. Justin'e bakındıktan sonra ona yok manasında kafasını salladı. Daha sonra tekrar bakındı ve Dylan'ı bir kaç erkekle üstü başı dağılmış bir şekilde gördü. Hemen yaklaşıp gizlice fotoğrafını çeken Rachel hiç bir şey yapmamış gibi oldukça uzakta kalan Justin'e buraya gel diye işaret etti. Justin oraya kalabalığı iterek geliyor, Dylan ise kendinden geçmiş şarkıya eşlik ediyordu. Rachel iyice yaklaşarak yaramaz bir çocuğu azarlayacak olan anneler gibi ellerini beline koyup gözlerini kıstı. Dylan elindeki içki şişesini sallayarak "Ah! Jr demek geldin! Sende bize katılsana!" dedi. Rachel büyük bir kızgınlıkla bakmaya devam ederken sonunda Justin onların yanına gelebilmişti.
Dylan Drop Wilcox
Dylan Drop Wilcox

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:26 pm

Dylan üzerini sıyırmıştı.İçkinin etkisi tüm hücrelerinde kendini göstermesine yardım ediyordu.Siyah sütyen ve siyah bir pantolonla kala kalmıştı.Kendini olabildiğince mutlu hissediyordu.Çevresini saran çocukların hepsi serseri ve tipi bozuk bir kaç piskopattı ama o buna aldırış etmeden elindeki içkisini yudumlayıp şarkıya eşlik ediyor dans ediyordu.Karşıdan gelen Jasmine'miydi yoksa gözleri onu seçemiyormuydu.Yanında Justin'ide görünce Jasmine olduğunu anlamıştı.Alay edercesine elindeki içki şişesini bir oraya bir buraya sallayarak sözlerine başladı "Ah! Jr demek geldin! Sende bize katılsana! " Rachel sinirinden saçlarını yolmak üzereydi,arkadan duyulan birkaç çocuğun kahkahası buna engel oluyor gibiydi.Manhattan'dan buralara düşmüş güzel bir parçaydı etraftaki serserilerin düşündüğü.Birinin onu kolundan çekmesiyle çocuğun kucağına düştü.Dylan afallamıştı başını tuttu ve elindeki şişeden bir yudum daha alarak Justin'in ona doğru gelen adımlarını gördü.Çocuklara doğru döndü ve içkinin de verdiği etkiyle kahkahalarla "Ahh aptal çocuklar bu gece beni unutun.Ben onu.. " biraz bekledikten kısa bir süre sonra ağlamakla karışık gülmeyle devam etti " ..onu istiyorum buraya gel Jus! Beni kollarına al sonra la la la" Justin'in ona karşı bakışları bir sineğin ölüşünü izler gibiydi.Etraftaki çocuklar ise o ölen sineği bir çırpıda yiyebilcek kurbağalara dönüşmüşlerdi bile.Ahh yazık Dylan bir çocuk için bunca rezaleti insanların gözü önüne sermeye değermiydi?

Çantasından bir sigara çıkartıp yaktı dumanını ağzında tutuyordu ona yaklaşan ilk kişinin suratına üfleyip aptalca bir kahkaha bastıracaktı.Jasmine? Justin? yada herhangi birine.
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:46 pm

Rachel'in gelmesi ile gece başlamıştı. Craig güvenlik görevlisine attığı bir göz ile Rachel'in sorunsuz bir şekilde içeri girmesine sebep olmuştu. Bir an önce bu gecenin bitmesini ve esrar içmek istediğini hatırlattı kendine. Çok fazla takılmayacaktı buralarda. İçeri girdiklerinde Rachel izin isteyip tuvalete gitti. Kimi aradıklarını hala bilmiyordu. Aslında Dylan'ın olduğunu neen farkedememiştiki? Rachel'in uzun süre kaldığı tuvalette ne olduğunu gerçekten merak ediyordu. Etrafında gördüğü herkes kendisine selam veriyor ve uzun süre orada gördükleri için omzuna veya diğer yerlerine dokanarak kendisini selamlıyordu. Ceketini yere bırakmış, kollarını çoktan sıvamıştı bile. Belli ki pek hayr-ı alamet bir iş için gelmemişlerdi buraya. İlk gelen garsonu sert bir hamle ile kendine çektiğinde, adamın elinde ki tüm bardaklar savrularak yerlere dökülmüştü. 'Hemen güvenlik görevlisinin yanına git ve Craig'in başı dertte de. Tek başına değil, çevreden ortak tanıdığımız bir kaç kişiyi getirsin. Acele.' Bir ortama acele eden bir kadın varsa kesinlikle bir şeyler ters gidiyor demekti. Bunu bildiği için hızlı ve birazda atik davranmıştı. Rachel geriye gelip, bir şeylerin olmadığını anlatmıştı. Biraz daha ilerlediklerinde gördüğü manzara gerçekten içler acısı ve birazda komikti.. Dylan'ın görüntüsü ve etrafındakiler Brooklyne'a uygun bir biçimdeydi. Etrafında duran insanları tanıyordu. Oranın ne kadar hapçısı ve torbacısı varsa Dylan başına toplamıştı. Aslında buraya polisi çağırsan nee güzel olurdu değilmi? Gülümsemesini kendine saklamış, Rachel'a döndüğünde dahada şaşırmıştı çünkü fotoğrafla Dylan'ı çekiyordu. Hiç bir tepki göstermeden ve Dylan'ın sözlerini aldırmadan yanındaki üç salyangozun dibine gitmişti.. Bir an önce buradan çıkmaları gerekiyordu. Zaten Volume Strip gelinebilecek en iğrenç barlardan bir tanesiydi. Ve eğer yanında bir erkek yoksa seçilecek en son , hatta düzeltmek gerekirse gelinmeyecek tek bardı. Dylan'a en yakın adamın kulağına eğilip 'Aklın varsa bu kıza o gözle bakmazsın. 15 dakikaya buranın güvenliği, 20 dakika içindede tüm polisi buraya çağırırım. İkimizde sizin gibi iyi ve güvenilir hapçıların burada eriyip gitmesini istemez dostum. Adamın gözüne bakıp onun içindeki tedirginliği izlemek kadar güzel birşey yoktu.. Garsonun getirdiği ceketi direk Dylan'ın üzerine atmıştı 'Hey Rachel, şu arkadaşını al ve bir an önce çıkalım şurdan.' Umduğundan daha kolay olması seviniriciydi. Sonuçta hapçıları tanımanın kendisine bu kadar yarayacağını hiç düşünmemişti..'
J. Rachel Carler
J. Rachel Carler

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:11 am

Rachel Dylan'a kızgınlıkla bakarken Justin Dylan'a sarkan adamlardan birine bir şeyler söyledi. Gürültü o kadar fazlaydı ki Rachel hiç bir şeye anlam vermeden onları seyretti. Bir kaç saniye sonra garsonun getirdiği çeketi Dylan'ın üstünde gördü. Rachel "Berbat görüntüsü biraz daha mükemmel berbatlığa doğru gidiyor." diye içinden geçirdi. Ardından Justin "Hey Rachel, şu arkadaşını al ve bir an önce çıkalım şurdan. " demesiyle Dylan'ın koluna yapıştı. Dylan ise hâlâ şarkıyı mırıldanıyor, elindeki şişeyi sımsıkı tutarak sallamaya devam ediyordu. Rachel Dylan'ı zar zor kapıya doğru sürüklüyordu fakat Dylan yaramaz çocuklar gibi yerinden kıpırdamıyordu. Rachel "Hey, Dylan yürümeyecek misin yoksa senin buraya ait olduğunu kabul mu ediyorsun?" diyerek kızgınlığını üzerinden atmaya çalışıyordu. Dylan ise hiç oralı olmadan "Onu istiyorum... La la la..." diye mırıldanıyordu. Rachel Dylan'a bir çimdik attı. Dylan birden irkildi bu sırada Rachel onu itmeye çalışıyordu. Daha sonra Justin'e baktı arkada kalmıştı fakat onları takip ediyordu.

Rachel içinden sayıp söverek Dylan'ı kapının önüne getirebilmişti, korumaların tuhaf bakışlarına mağruz kalan Rachel ne yapacağını bilmeyerek Justin'i beklerken Dylan'ın çantasının yanında olmadığını farketti. "Kim bilir nerede
?" diye düşünerek içinden tekrar sövmeye başladı. Rachel, Justin yanlarına gelince "Dylan'ın çantasını bulabilir misin?" diye sordu. Justin bıkkın bir bakışla geriye döndü ve kalabalığın arasında kayboldu. Rachel Dylan'ın elindeki şişeyi güçlükle alıp yere koydu. Dylan biberonu elinden alınmış bir bebek gibi mızılamaya başladı fakat bu Rachel'in sinir katsayılarını daha çok artırırarak bu huzursuz ortamı gittikçe berbat ettiriyordu.

Rachel Justin'in geri dönmesini beklerken Dylan'ın arabasının nerede olduğunu bilmediği için kendi şöförünü çağırmaktan başka çağresi kalmadığını biliyordu. Rachel, Dylan'ı bir yere oturtup telefonunu çıkarttı ve şöförünü aradı. Tam telefona yanıt gelmişti ki Rachel'ın şarjından dolayı telefonu kapandı. "İşte bu harika oldu!" diye mırıldanan Rachel yine Justin'den yardım istemek zorunda kalması Rachel'a iki kat daha ağır gelmişti. Bir kaç dakika sonra Justin elinde paçavraya dönmüş çantayla geldi. Rachel yumuşak bir ses tonuyla "Teşekkür ederiz, şey.. Bizi eve arabayla bırakabilir misin?" diye sordu. Acaba Justin bu kadar çileye katlanabilecek miydi?
Dylan Drop Wilcox
Dylan Drop Wilcox

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:16 am

Herşey normale doğru giderken Dylan'ın gözleride yavaş yavaş kapanıyordu.Rachel yanında ona destek çıkıyor ve beraberce Justin'i bekliyorlardı.Dylan midesindeki kramplarla başa çıkarken aynı zamandada Rachel'ın sinir dolu bakışlarıyla uğraşıyordu."O şişeyi bana ver JR şansını zorlama istersen"Jasmine onu duymamazlıktan geliyordu.Gerçekten sinirlenmişti hemde sinir seviyesini en üstte çıkarmıştı Dylan.
Barda Justinin sesi yankılanmıştı "Hey Rachel, şu arkadaşını al ve bir an önce çıkalım şurdan. " Dylan gözlerini kısıp Justine baktı.Neydi bu arkadaşını al çıkalım burdan.Onun bir ismi vardı ve bu tarz konuşmalardan nefret ederdi.Sarhoş olmasa cevabı en ağır biçimde vermişti ama kendinde değildi.Gülerek Jasmine'nin onun koluna girişini izledi.Jasmine zar zor Dylan'ı kapıya kadar çekiştiriyor bir yandanda bakışlardan uzak kalmayı umuyordu.İçinden sövüyordu yada kim bilir bu günün daha doğrusu Dylan sayesinde içine edilmiş gününün bitmesini istiyordu sarı saçlarını yastığa serpikten sonra.
Sonunda dayanamadı ve sinirininde getirdiği bir tonla " Hey, Dylan yürümeyecek misin yoksa senin buraya ait olduğunu kabul mu ediyorsun?" Dylan sanki karşısında ona birşeyler söyleyen birinin olmadığını varsaymışcasına şarkısını söylemeye devam ediyordu. "Onu istiyorum... La la la..." Rachel dayanamayıp Dylan'a bir çimdik attı.Dylan yerinden fırlarcasına iki adım öne gitti Rachel ise aynı zamanda onu itmeye devam ediyordu.Rachel,Justin'e Dylan'ın çantasını bulmasını gerektiğini söylerken Dylan'ın gözleri hafiften yumuluyordu.Orada bıraksalar o muhteşem yatağını aramaksızın mışıl mışıl uyuyacaktı.Justin sonunda elinde paçavra halini almış çantayla döndü.Jasmine yumuşak ses tonuyla Justin'e "Teşekkür ederiz, şey.. Bizi eve arabayla bırakabilir misin?" dedi.O anda Dylan'ın kahkahası yankılandı ve şımarık ve birazda alkolün verdiği etkiyle Jasmine'nin poposuna vurup "Sen burda kal JR. Biz gi-di-yor-uz! Teşekkür etmem için daha erken " Justin ifadesiz bir suratla bu iki kıza nereden bulaştığını tanrıya sorup duruyordu özellikte alkol komasına girebilecek derecede sarhoş olan Dylan'a.
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:36 am

Bu işten oldukça sıkılmıştı! İkisinine birbirine oranla büyük dengesizlikleri. Bir an önce Jasmin'e olan sözünü tutmak istiyordu. Zaten hiç birşey söylemeden çıktığı için fazlasıyla ayıp olmuştu.. Bunu acilen telafi etmesi gerekli ve bir an önce onun yanına gitmeliydi. Rachel'in iteklemeleri, Dylan'ın gitmek istememesi. Bu kız , ne için çağırmıştı ikisini ve ne yapıyordu? İsa'nın laneti ikisininde üzerinde olmalıydı bugün! Eve gidip, aşırı doz eroinen neden ölmüyorlardı? Bir işi yapıyorsa her zaman sonuna kadar yapmalıydı.. 'Onu istiyorum... La la la..' Hala birilerini isteme cesaretinde bulunduğuna göre, Craig'in son bomba yapmasında bir sakınca yoktu değil mi? Düşüncelerini kendine saklama emrini kararlaştırdıktan sonra, Önden giden Rachel'ları engellemeden güvenliğin yanında durmuştu. 'Hey, bu içerideki üç hapçıda hiç bir şekilde buradan çıkmayacak. Halletme işini sana bırakıyorum.' Cebinden çıkardığı 100 $ destesini adamın cebine sıkıştırdığında ikisinin yüzünde şeytani bir gülümseme olmuştu. Aslında Craig bu tip işlere para harcamayı nedense çok seviyordu. Bu tip serseri dolu bir şehirde istediği kadar adamı vardı ve bu onun için nedense mükemmel birşeyden öteydi.. Aslında mutluluğu Rachel'in 'Dylan'ın çantasını bulabilir misin?' demesiyle birlikte tüm hayalleri yıkılmış gibi hissediyordu.. Umutsuzca ve birazda sinirli bir şekilde içeri girerken, garsonda kendisine çantayı koşarak yetiştirmeye çalışıyordu. En azından zararın neresinden dönülse kârdır düşüncesini o kadar benimsemişti ki bugün.. Çanta ile geri döndüğünde, Rachel'in umudu ve Dylan'ın k*ltak görünüşü çok fazla ironi yaratıyordu.. Rachel'in duruşu , isteklerinin bitmeyeceğinin göstergesi idi aslında.. 'Teşekkür ederiz, şey.. Bizi eve arabayla bırakabilir misin?' Bu pek zor bir isteğe benzemiyordu aslında. Bunu rahatça yapabilecek bir kapasiteye sahipti.. 'Sen burda kal JR. Biz gi-di-yor-uz! Teşekkür etmem için daha erken', 'Sürtük..' Dylan'ın cümlesine karşı, ağzından istemsizcede olsa çıkan tek kelime buydu.. Sürtük.. Gerçekten bu kızı anlatıyordu! Tam bir sürtüktü ve bundan asla vazgeçmeyecek biri idi.. O daha burada kalacağı için en iyisi anahtarı ona vermekti.. Courtney ile birlikte altı arabadan ikisini vermiş bulunuyordu.. Bu kötü bir durumda olsa yinede o ikisinden kurtulmanın verdiği keyif paha biçilemezdi gerçekten.. Anahtarı Rachel'in eline sıkıştırıp , küçük bir gülümsemenin ardından hiç birşey söylemeden yolunda ilerlemeye devam etti.. Gece onun için gerçekten uzun olacağa benziyordu..
Chloe Cwonsin
Okul Müdiresi
Chloe Cwonsin

Şöhret

Umutsuz Vaka D. Empty
MesajKonu: Geri: Umutsuz Vaka D.   Umutsuz Vaka D. Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 5:39 pm

Puanlandı.

Umutsuz Vaka D.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Umutsuz bekleyiş