Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kafa Dağıtma Zamanı Geldi

2 posters
YazarMesaj
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Lakap : Darq-Soul

Şöhret

Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Empty
MesajKonu: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:00 am

Evin içinde pinekliyordu Darq.Sıkılmaktan başka yaptığı tek şey birasını içmekti sıkılmanın bu kadar geniş bir anlam içerdiğini bilmiyordu onun hayatı bu kadar monoton değildi aslında ama işi olmadığı zamanlarda monoton oluyordu aynen şimdi olduğu gibi.Kendine iç geçirdi canı sıkılıyordu,televizyonda damak tadına göre bir şey yoktu.Elindeki bira bitmişti ve ikincisini almak için kalkmıştı ki telefonundan çıkan müziğin ritmini duyup geri döndü -Beni bir yerlere götür Darq kafam çok bozuk. Seninle kafaları çekmeyeli baya uzun zaman oldu...- Telefonuna sarıldı biraz olsun atraksiyon onun için iyiydi hemen mesajını yazmaya başladı -Olabilir Nereye Gitmek İstersen Oraya Gideriz...Hazırlan Geliyorum-İkinci birasını almak için mutfağa doğru hareketlenmişti ki telefonunu gene duydu umursamayıp ikinci birasını alıp geldi telefonuna baktı ve mesajı okudu -Tamam Hazırlanıyorum Beni bu cehennemden kurtadığın için saol tatlım. Senin istediğin herhangi bir yere olabilir. Henüz takılacak iyi yerler bilmiyorum...-Yüzünde bir gülümseme belirdi hemen mesajı yazmaya başlamadan önce babasının arabasının anahtarını aldı ve arabaya bindi çalıştırmadan önce mesajını çekti-Hmm...Böyle Yerlerle İlgili Pek Bilgim Olmaz Ama Harrison Street Club Diye Bir Yer Biliyorum...Ne Dersin ? - arabayı çalıştırdıktan sonra mesajı aldı-Ben sana uyarım sen yeterki beni şu evden uzak tut...- Bir eliyle arabayı kullanırken bir eliyle de mesajını yazıyordu - Noldu Jasel ?- Kısa bir süre sonra mesaj geldi -Sevgili sürtük cici annem beni delirtmenin yollarını buluyor. Nerdesin bekliyorum... Gelince anlatırım olanları- Yola baktı ama daha olduğunu fark etti biraz daha gaza yüklenerek mesajı yazdı -Geliyorum Merak Etme- Hızla oraya varmak için gaza biraz daha yüklendi.Birkaç dakikaya orda olacağından emin bir hali vardı ki öyle olmuştu onların evinin orda durup birkaç kez kornayı çaldı.Arabaya doğru gelen tanıdık bir sima geliyordu…

Out.Kısa Oldu Arkadaşlara Gitmiştik…Sorry
Elicia Jasmyné Adalia
Constance Billard II.Sınıf
Elicia Jasmyné Adalia

Lakap : Jasel

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:06 am

Gözyaşlarına boğulup hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyordu içimden. Ama yapamıyordum.Annem öldüğünden beri gözümden tek damla yaş gelmemişti. Ağlamayı unutmuştum. Bu gün benin için berbat bir gündü. Sürtük cici annemin yaptıklarına göz yummaktan usanmıştım. Şırfıntının yaptığı her şeyi beğeniyor gibi davranmak bana zulüm gibi geliyordu. Ama en son yaptığı şeye asla tahammül edemezdim. Annemin tüm resimlerini toplamış öğütücüye atıyordu. Buna katlanamadım. Oklar yaydan çıkmıştı artık, her şeyi yapabilirdi ama anneme dokunamazdı. Bir hışımla onun yanından ayrılıp yeni aldığı tabloları kesmeye başladım. Yanıma geldi ve bana bağırıp çağırmaya başladı. Onu duymazdan geldim. Odama çıkıp kapıyı kilitledim. Müziğin sesini sonuna kadar açtım. Bütün ev şarkının sözleriyle çınlıyordu. Hangi şarkının çaldığını bile bilmiyordum...

Çekmecem de ki sigara paketinden bir tek sigara çıkarttım, masanın üzerinden çakmağımı alıp sigaramı yaktım. İçime derin bir nefes çektim. Rahatlamıştım. Sigaramı içerken bir yandan da telefon rehberime bakıyordum . Gözüm İtalya’da tanıştığım arkadaşım Darq’da kaldı. Ona mesaj atıp beni dışarıya çıkartmasını söyledim. Fazla bunalmıştım. Evin orosp*su babamla konuşuyor olmalıydı. Ona her şeyi kendi doğrularınca anlatıyordu kesin. Darq’dan, hazırlanmamı söyleyen mesajı alınca sigaramı söndürdüm. Kıyafet dolabıma gittim ve kot pantolonumu onun üzerine ise kısa kollu gömleğimi giydim. Makyajımı yaparken ona acele etmesini söyleyen bir mesaj daha attım. Ben makyajımı bitirdiğimde korna sesini duydum. Camdan dışarı baktım. Babasının arabasıyla gelmiş olmalıydı. Çantama sigaramı ve telefonumu atıp evden çıktım. Bizim sürtük arkamdan bağırıyordu. Onu duymazdan gelerek siyah arabaya doğru ilerledim. Hafifçe tebessüm ettim… Sürtük arkamdan bağırmaya devam ediyordu. Zaten ok yaydan çıkmıştı bir kez. Arabanın kapısına geldiğimde arkama baktım evin bahçe kapısından bana bakıyordu, hiç tereddüt etmeden orta parmağımı ona gösterdim ve sırıttım. Arabanın kapısını açıp koltuğa yerleştim. ‘’Merhaba kurtarıcı meleğim’’ gülümsedim ve kemerimi taktım. ‘’Bugün benimle uğraşman gerekecek, çılgınlar gibi eğlenmeye hazır mısın?’’

Arabanın camını sonuna kadar açıp rüzgarın suratıma çarpmasına izin verdim.

Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:48 am

Birkaç saniye sonra olacaklardan emin değilmişcesine o karanlık siluete baktı.Saçları sarıydı ve gözlerindeki nefret biraz da olsa anlaşılıyordu.Annesiyle ettiği kavgadan haberi vardı bu yüzden nefretini anlıyordum.Biraz yaklaştığından sonra onun Jasmyné olduğunu anladı ve sanırım sorunun nolduğunu az buçuk çözmüştü.Siyah gözleri ona bakıyordu sanırım tam zamanında gelmişti annesine baktı birde Jasmyné'ye baktı ve Jasmyné'ye gülümseye çalıştı.Jasmyné ‘’Merhaba kurtarıcı meleğim’’ Darq yavaş bir şekilde kemeri takışını izledi ‘’Bugün benimle uğraşman gerekecek, çılgınlar gibi eğlenmeye hazır mısın?’’ Darq Jasmyné'nin annesinin yüzündeki buruşukluğun nedeni anlamıştı.Jasmyné annesinin hoşlanmadığı birisinin arabasına binmişti gülümsedi ve Jasmyné'ye bakarak "Anneni Nasıl Deli Edeceğimi Buldum Sen Bana Uy Yeter!" Arabanın üstünü açar ve dudağını Jasmyné'nin dudağına yapıştırır biraz alevli göstermek için elini saçlarına uzatır o anda yavaşça gaza basar ve öpüşürken onun annesine bakar ve el sallar.Annesi kızgın bir biçimde Darq'a bakar.Annesinin görüş alanından çıktıklarında onu bırakır ve gülerek "Ahhh!Suratındaki İfadeyi Keşke Çekseydim" Ağzından bir laf çıkmadan Harrison'a varmışlardı.Darq arabadan inip onun kapısını açmak için onun kapısının oraya gitmişti yavaşça kapısını açarak "Evet Bayan Bizim Gibilerin New York'una Hoşgeldin" Diyerek elini uzatır

Out.Saat 2 Bu Kadar Oldu Very Happy Öğlen En Fiyakalısını Yapıcam Sözzz Very Happy
Elicia Jasmyné Adalia
Elicia Jasmyné Adalia

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 2:09 am

Sevgili üvey annem bizi izliyordu. Kesinlikle Darq'dan hoşlanmamıştı. Bu iyi bir şeydi. Taş hatunun bakışları adeta nefret doluydu.Hiç bozuntuya vermemiştim."Anneni Nasıl Deli Edeceğimi Buldum Sen Bana Uy Yeter!''. Doğrusu Darq'ın ne yapacağını merak ediyordum. Arabanın üstünü açtı ve birden dudağıma yapıştı, elleri saçlarımın arasında geziniyordu. Bunun, bizim şırfıntıya karşı oynanan bir oyun olduğunu bilmesem, gerçekten öpüştüğümüzü söylerdim. Beni öperken bir yandan da gaza basıyordu, kaltak hatun'un yanından geçerken Darq ona el sallamıştı. Kafamı kaldırıp arkaya baktığımda sinirli ifadesini görebiliyordum. Bu kadını sinir etmek çok hoşuma gidiyordu. Koltuğuma yaslandım ve kahkaha atmaya başladım. Bu gerçekten komikti. "Ahhh!Suratındaki İfadeyi Keşke Çekseydim" O da benimle gülmeye başlamıştı.

Akşam evde çıkacak olan savaşı düşünmektense Darq ile takılıp kafa dağıtırdım. Akşam sarhoş bir halde eve gittiğimde bana bir şey diyemezlerdi. Ben de kafayı dinlerdim. Belki de otelde kalırdım. Birden Darq'in söylediği söz aklıma geldi.Aneni nasıl deli....gerçekten anne mi demişti yoksa ben mi yanılıyordum? Darq'a baktım ve ''O benim annem değil seni şapşal... ''sonra onun omzuna şakalaşırcasına yumruk attım. Kahkaha atmaya devam ediyordum. Harrison Street'e geldiğimiz de arabayı yavaşça durdurarak kapımı açtı. Burası fazlasıyla güzel bir mekandı.Fazlasıyla gösterişli ve canlıydı. Kapıdan içeri girerken Darq'in koluna girmiştim... ''Gece bizi bekliyor. Tabi sevgilin bizi rahat bırakırsa''

En son Elicia Jasmyné Adalia tarafından Cuma Tem. 30, 2010 3:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 3:03 am

Elimi ona uzatmış tepkisini bekliyordum yarı gülümser şekilde sarı saçlarını süzmeye başlamıştım gerçekten hoş görünüyordu.Elini elimde hissettiğimde gözlerimle bedenini süzmüştüm ve bedeniylede bir çok erkeği baştan çıkarabilirdi.Kapıya yaklaştıkça birilerine gözükmemenin özellikle sevgilisine gözükmemek istediği için deyimi yerindeyse kıçından ter akıyordu bu yüzden dikkatini toplamış ve dik durmaya çalışıyordu ama gerçekten korkuyordu ama açıklama için zamanı olacaktı bu gece Jasmyné & Darq ikilisinin gecesiydi.Kapıdan içeri girerken Jasmyné'nin sesini duydu ''Gece bizi bekliyor. Tabi sevgilin bizi rahat bırakırsa'' Darq ona bakarak güldü ve içeri geçtiler.Darqla Jasmyné bir masaya geçmişlerdi Darq birkaç dakika müsaade isteyip ondan habersiz 2 tane viski almıştı ve viskisini önüne bırakıp birkaç yudum alıp gözlerinin içine baktı sanki kaybolan bir sürü his vardı sinir ve hırs bunlar içkinin törpüsüyle törpüleniyordu ama yinede içinde bir buruklu vardı.Bunun olmaması zaten yanlıştı Darq'ında sorunları vardı en başta bir bağımlıydı ve evet sex bağımlısıydı dışarıdan iğrenç gibi görünsede Darq için büyük anlamlar içeriyordu sex.Belkide Jasmyné içinde ifade eden tek şey babasıydı...Gözlerinden yavaşça koparak yüzüne döndü "Hatırladığım Kadarıyla Sen Viskiyi Seviyordun" Dedim Ve Ona Gülümseyerek Bakarken "Kullandığın Rujun Markasını Ve Modelini Alırsam Sevineceğim Gerçekten Hoşuma Gitti" Yavaşça gülümsedim ve viskimden birkaç yudum daha aldım...
Elicia Jasmyné Adalia
Elicia Jasmyné Adalia

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 3:25 am

Darq, söylediğim sözden ötürü gülümsemişti. Ona bakıp ben de gülümsedim. İçeri boş bir masaya oturmuştuk. Birkaç dakika yalnız kalmıştım ancak Darq geldiğinde elinde 2 viski vardı. Darq ile bir sene önce İtalya'da tanışmıştık. Zamanımızın çoğunu beraber geçirmiş; yüzmüş,güneşlenmiş ve gezmiştik. Geceleri barlara gidip doyasıya içmiş yaptığımız saçmalıklara gülmüştük.Viski sevdiğimi ordan hatırlıyor olmalıydı. Evde bunaldığımda kumsala gider otururdum, birde bakardım elinde iki viskiyle Darq yanıma geliyor. Sabahlara kadar oturur Güneşin Doğmasını beklerdik. Eğlenceli zamanlarımız olmuştu. Belki de bu yüzden hiç kopamamıştık.

Getirdiği viskilerden birini bana uzattı. Ona gülümsemekle yetindim. Gözlerinin içi gülüyordu adeta.Viskimden bir yudum almıştım.İçkinin boğazımı hafifçe yakması ve içimde büyük bir sıcaklık oluşturması beni mest ediyordu. Darq'a baktığımda bana bakıyordu.''Hatırladığım kadarıyla sen viskiyi seviyordun'' yüzümde kocaman bir gülümseme belirmişti. Sadece gözlerimi kırpmakla yetindim. Viskimden bir yudum daha aldım, aynı şeyş oda tekrarladı ve birbirimize bakmaya bir süre daha devam ettik. "Kullandığın rujun markasını ve modelini alırsam sevineceğim gerçekten hoşuma gitti" gülümsüyordu. Viskilerimizden birer yudum daha almıştık.''Neden söyliyim ki, sevgiline mi alacaksın yoksa? ''Bunu biraz imalı söylemiştim. Müzik temposunu ve sesini arttırırken çantamda ki sigarayı çıkarttım ve ona uzattım.''Sen de yak bir tane bugün benim dediğim olacak'' sesimi biraz yükseltmek zorunda kalmıştım. Sigaramı yaktım ve bir nefes çektim, viskimin son yudumunuda içip barmenin yanına gittim.
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 5:04 am

Viskisinden bir yudum daha alarak ona baktı.Düşüncelerinde yolculuğa çıkmak hoşuna giderdi aslında ama içmeye yeni başlamıştı ilerleyen zamanlarda bu olabilirdi ama şimdi söz konusu bile değildi kısacası şu hiçbir şeyin zamanı değildi.Beklemek sabır isterdi ama Darq ta fazlasıyla sabırlı değildi.Kısacası hızlı hızlı içip ayyaş olmak istiyordu ve bunu her zaman başarırdı önünde duran viski bardağına doğru hareketlendi kavradı bir dikişte bitirmeye çalıştı başaramadı.Gözleri yaşarmışa benziyordu.Darq bir kez daha denedi ve bunda başararılı olmuştu,bitmiş bir kutu kolayı masaya bırakır gibi bardağı bırakmıştı.O anda Jasmyné'nin sesini duymuştu ''Neden söyliyim ki, sevgiline mi alacaksın yoksa? '' Ona Bakar Elini Saçına Götürür "Denemesini Önerecektim" Der ve güler.O anda Jasmyné'nin çantasından çıkardığı sigarayı görmüştü ona uzatıp ''Sen de yak bir tane bugün benim dediğim olacak'' Darq Ona Baktı "Sevişirken Tıkanmak İstemiyorum Ama Bu Seferlik Seni Kırmayacağım" Darq paketten bir sigara alarak çakmakla yaktım ve içime çektim bardağımı alıp arkasından barmenin yanına gidip onun kulağına "Bir Gün Kalp Spazmından Gideceksin...Bu Ruju İstiyorum" Dedim ve ona bakıp gülümsemeye çalıştım barmene dönüp "Bir Viski Daha,Buzlu Olsun" Daha sonra Jasmyné'ye dönüp gülümseyerek ona baktı...
Elicia Jasmyné Adalia
Elicia Jasmyné Adalia

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 11:45 am

''Demek denemesini önereceksin haa...Michelle'den hoşlanmadığımı biliyorsun.'' Gülümsüyordum. '' Hem eminim ben de daha seksi duruyordur.'' Bir bardak viskiyle bile sarhoş olabilcek durumdaydım. Başım şimdiden dönmeye başlamıştı.Ayaklarımın karıncalandığını hissediyordu.

Verdiğim sigaradan bir tane alıp yakmıştı."Sevişirken Tıkanmak İstemiyorum Ama Bu Seferlik Seni Kırmayacağım'' Kahkaha atmaya başlamıştım.Barmenin yanına giderken bana yetişmişti. Bar sandalyelerine otururken o da gelmişti.Yanımda ki bar sandalyesine oturdu ve ''Bir Gün Kalp Spazmından Gideceksin...Bu Ruju İstiyorum" Bana okadar yaklaşmıştı ki onun bütün yüzünü görebiliyordum. Yüzünü daha önce bu kadar net gördüğümü hatırlamıyordum."Bir Viski Daha,Buzlu Olsun" Bana bakıp gülümsüyordu. Bu çocuk da beni çeken bir şeyler vardı. Henüz ne olduğunu anlayamamıştım ama bana çekici geliyordu. Belki de sarhoş olmaya niyetlendiğim içindi. Ona doğru döndüm '' Neden rujumun tadına bakmıyorsun'' Olan olmuştu. Onun dudağına masum bir öpücük kondurmuştum. Gülümsedim ve barmene döndüm.'' Viski lütfen'' Darq'a döndüğümde şaşırmış gibi bana bakıyordu. Bu gün benim günümdü ve benim dediğim olacaktı.
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 7:14 pm

Ona bakarken düşüncelerini okumaya çalışıyordu ama bu onun yapacağı bir şey değildi.Yavaşça gözlerini vücuduna doğru kaydırdı,içmenin kendisine vurmayacağını biliyordu ama aynı şeyleri Jasmyné için söyleye bilir miydi ?Kısacası bilmiyordu.Bu gecenin sonunda bir şeylerin olabileceği hissine kapıldı.Yanlış bir şeyler yapmaktan korkuyordu ama bir kez baştan çıkarıldığında durduruluşu yoktu bu yüzden kendini kasmak zorundaydı.Michelle'yi yüzüstü bırakmak ona göre değildi ama baştan çıkarıldığında yapacağı tek şey baştan çıkarana karşılık vermekti.O anda onun sesini duydu ''Demek denemesini önereceksin haa...Michelle'den hoşlanmadığımı biliyorsun.'' Birlikte gülümsedik '' Hem eminim ben de daha seksi duruyordur.'' Yüzümde 2 saniyeliğine şaşkınlık ifadesi belirdi daha sonra gülmeye çalışarak ona baktım.Onun arkasından koşarak onu yakaladı ve ona bakarak bir şeyler söyledi hala ona bakmaktayken '' Neden rujumun tadına bakmıyorsun'' Şaşırmış halde ona baktım ve baştan çıkarılmam için sadece birkaç öpücüğün yettiğini düşündüm kendimi kasarak ona baktım kolundan tutup kendime çevirdim ve onun gözlerine bakarak ''Bak Eğer İstediğin Beni Baştan Çıkarmaksa Bunu Her Hareketinle Yapıyorsun,Geceyi Bir Bütün Olarak Bitirmeyi İstemiyorum...Lütfen Şu Baştan Çıkarıcı Tavırları Bırak'' Yüzünde kısa bir sini vardı.Sözü bittiğinde kendine hakim olmaya çalışsa da dudaklarını onun dudaklarında buldu ve ne yaptığını bilmez bir şekilde ona baktı kendini geri çekti ona baktı ''Özür Dilerim,Bir Anlık Hakimiyetsizlik..." Dedi sonunu getiremedi ona bakıyordu...
Elicia Jasmyné Adalia
Elicia Jasmyné Adalia

Şöhret

MesajKonu: Geri: Kafa Dağıtma Zamanı Geldi   Kafa Dağıtma Zamanı Geldi Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 2:04 am

Evet bazen kendime hakim olamıyordum. Bu doğruydu, seksiliğimi ve mimiklerimi kullanmayı seviyordum... Erkekleri baştan çıkarmak güzeldi. Bu gün kimse beni tutamazdı. Kendimi zamanın akışına bırakmak ve olayların sonucunu düşünmek istemiyordum. Darq yakışıklıydı, hatta fazlasıyla seksiydi. Beni eğlendiriyor ve herşeyi unutmamı sağlıyordu. Onu seviyormuydum? Ah! Hayır onu seviyor olamazdım. Biz arkadaştık. Ama arkadaş olmamız birşeyler yapmamıza engel değildi...Onu öptükten sonra bana bakmıştı '' ''Özür Dilerim,Bir Anlık Hakimiyetsizlik..." Sanki umrumda... Hıh dercesine bir ses çıkarttım. Viskimden bir yudum aldım ve ona baktım.'' Biz arkadaşız öyle değil mi?'' viskimden bir yudum daha aldım. '' Bak bu günlük kontrol biz de olmasın, sadece olacaklara bakalım bir kez olsun sonuçları düşünmeden keyfimize baksak'' ona baktım ve göz kırptım.

Kafa Dağıtma Zamanı Geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kafa Dağıtma
» Lotriçe Geldi *-*
» Denter's, Devleşme Yolunda Büyük Adımlar: Defile Zamanı!
» Çöpçatanlık Merkezi Geldi Hanııım!