Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fotoğraf Çekimi&Casting!

YazarMesaj
Andreas Chamberlain
Fotoğrafçı&Manken
Fotoğrafçı&Manken
Andreas Chamberlain

Şöhret

Fotoğraf Çekimi&Casting! Empty
MesajKonu: Fotoğraf Çekimi&Casting!   Fotoğraf Çekimi&Casting! Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:16 pm

Soruyorsunuzdur bu güzelim çocuk neden rütbesini değiştirdi diye. Hemen cevaplayacağım. Sitemize eklediğim yeni sistemin kontrolünü ele almak için değiştirdim. Peki ne bu sistem diye mi soruyorsunuz? Fotoğraf Çekimi sistemi sizlerle karşı karşıya.
Fotoğraf Çekimi&Casting! 2q0lyf4

New York'u geçtik ülkemizde bile çoğu billboardlarda fotoğraf çekimleri dikkatimizi çekmiyor mu? Çeşitli markaların tanıtım için seçtiği yüzler bütün billboardları kaplıyor. Biz de bunu sitemizde uygulayalım kararı aldık. Açılacak olan forumda Casting başlığına açılan temaya göre ünlünüzün resmiyle kimlik bilgilerinizi bırakacaksınız. Bizler tanıtım yüzü olup olamayacağınızı belirteceğiz. Sonuçta herkesin ünlüsünün pozları var. Örnek vereyim;; Swatch firması cadılar bayramına özel tanıtım pankartları hazırlatmak istiyor. Siz açılan başlığa ünlünüzün bu temaya uygun fotoğraflarını ve karakterinizin kimlik bilgilerini bırakacaksınız. Eğer sizi seçersek site billboardumuza fotoğrafınızı koyacağız.

Peki bize faydası ne olacak? Açıklayalım hemen. Bu sistemin faydası size fotoğrafınızın konulduğu mekandan, seçildiğiniz markaya göre farklılık gösteren bir ün mekanizmasıdır. Yani şöyle diyeyim. Sitenin en ünlüsü Edna Fitzgerald yarışma için başvursa onun resimleri New York'un ünlü meydanındaki 5 katlı bina büyüklüğünde kurulmuş billboardlara asılır. Onun akabinnde diğer üyelerin de değişik mekanlara fotoğrafları gönderilir. Tabi bunu yaparken şöyle bir şey düşündüm. Sonuçta Edna'dan sonra en ünlü şahıs yanılmıyorsam Alex. Sizin de yerleriniz Alex baz alınarak hazırlanacaktır.

Eğlenecek miyiz? Kendi adıma konuşacak olursam gayet de eğlenceli olacak. Rplerinizde çeşitli yerlerde "aaa ayol ben şurdaydım gördün mü?" tarzı cümleler kullanabileceksiniz. Bu da rpdeki şöhretinize ve havanıza katkı sağlayacak. Ne kadar şöhret puanı alacağım? Seçildiğiniz firmaya ve konulduğunuz billboard mekanına göre puanınız artacak. Ben bonkör bir adminim merak etmeyin:D Peki ne zaman başlayacak bu olay? Bunu forum olarak açacağım. O yüzden bugün yarın açarım. Merak etmeyin. Hazır olun yeter. Flaşlar patlasın! Bu arada Andreasla olan ilişkiniz de seçilmedinizde katkı sağlayacak. Zira o sosyetenin ve markaların gözbebeği.

Fotoğraf Çekimi&Casting!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fotoğraf Kareleri