Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Melody Smith

YazarMesaj
Melody Smith

Melody Smith

Melody Smith Empty
MesajKonu: Melody Smith   Melody Smith Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:19 pm

- Ad & Soyad: Melody Smith
- Kullanacağınız Ünlü : Kate beckinsale
Melody Smith Kate_beckinsale_avatar_14
Melody Smith Kate_beckinsale_avatar_45

- Karakteristik özellikler (4-5 cümle ile): Sürekli değişen ruh hali ile etrafındakileri şaşırtan , Neşeli ama sosyal olmayan bazen şımarık bir karakter

- Aile özgeçmişi (4-5 cümle ile) : Melody Gerçek ailesi ile tanışma fırsatını hiç yakalamadı daha ufacık bir bebek iken Smith ailesi tarafından evlatlık alındı Annesi Jessica Smith gözde bir yazar onun yazdığı hikayeler her zaman melody'e ışık tutmuştur en yalnız olduğu zamanlarda bile onu kucaklamışlardır Babası Eric Smith "Make your future" adlı bir Reklam şirketinde çalışıyor Babası ile hiçbir zaman iyi geçinememiştir onun her zaman öz olmadığını yüzüne vurduğu için onunla çok fazla zaman geçirmez

- Öğrenci veya Yetişkin (Yetişkin ise olmak istediği meslek): Öğrenci

- Örnek Rol oyunu:

Melody Okuduğu kitabı hafifçe yatağının üstüne bıraktı, Herzamanki gibi kendini yalnız ve mutsuz hissediyordu, yavaşça pembe terliklerini giydi ve banyoya doğru ilerlemeye başladı saçlarını arkaya savurdu ve aynaya dikkatlice baktı " Harike bir sivilce daha" diye yükses sesle bağırdı ve eliyle aynaya vurdu " Bunların hepsi o salak çerezlerin yüzünden oluyor" dedi ve üstündeki dar, kolsuz neredeyse rengi solmuş geceliği çıkardı tartıya çıktığında ise derin bir nefes aldı ..
Geç kalmak melody'nin özelliklerinden biriydi , yavaşça banyosunu aldı ve dolabındaki herşeyi yere indirdi o kadar güzel kıyafetin arasından sadece siyah deri bir üst ve kısacık bir etek giydi
Sinemaya gideceği için heyecanlı sayılmazdı çekmecesinden en sevdiği makyaj malzemelerini çıkardı ve sanki geç kalmıyormuş gibi özenle ve hiç acele etmeden makyajını tamamladı
saat neredeyse gelmişti koşar adımlarla bahçeye indi ve Peter'a bağırmaya başladı " beni hemen
şu adrese götürmen gerekiyor"diye aceleyle konuştu elindeki buruşuk kağıtı şaşırmış şöför'e uzattı ve arabaya hızlıca bindi...
Sinemanın önüne geldiğinde kimseyi bulamamış ve aldığı mesajla sinirleri iyice bozulmuştu ağzına gelen küfürü etti ve sinirini zavallı peter'dan çıkardı " M sinema iptal oldu kusura bakma karşıya benim eve geçtik, biliyorum sana daha önce haber vermeliydik ama kusura bakma biliyorum yol uzun ama gelebilirsen seviririm öptüm , Miley "

Melody Smith
1 sayfadaki 1 sayfası