Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AlLyssa C.

2 posters
YazarMesaj
Albina Lyssa Collins
Constance Billard III.Sınıf
Constance Billard III.Sınıf
Albina Lyssa Collins

Lakap : Albi.

Şöhret

AlLyssa C. Empty
MesajKonu: AlLyssa C.   AlLyssa C. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 3:14 pm

- Ad & Soyad : Albina Lyssa Collins

- Kullanacağınız Ünlü :Anne Hathaway

- Karakteristik özellikler :Normal yaşamak ona göre değil.Kafası hep uç noktalardadır.Ailesine dahi güvenmeyen biridir.Etrafındaki insanları dikkatli seçer.Genellikle ilişkileri çıkar üzerine kuruludur.Spontane yaşamayı sever.Onun için gerçekten özel olan biri varsa çok şanslı çünkü hiçbir isteğini geri çevirmeyecektir.

- Aile özgeçmişi :
Annesi eskiden bir striptizciydi ve babasıyla bu vesile ile tanıştılar.Bu bilgi ailenin onuru ve saygınlığı için sır gibi saklanmaktadır ve Albina'da annesinin bir striptizci olduğunu bilmemektedir.Babası zengin bir işadamıdır.İşleri nedeniyle sık sık toplantılara gittiği için karısını ilgisiz bırakmaktadır.Bu sebeple annesi yeni arayışlar içerisindedir.Albina ailesiyle anlaşamaz.Annesi ve babası onun için önemini ve saygınlığını kaybetmiş insanlardır.

- Öğrenci veya Yetişkin :Öğrenci.

- Örnek Rol oyunu:

Albina parlak ışıkların olmadığı karanlık sokaklarda dolaşmayı severdi.Kulağında son ses müzik de varsa kimse umurunda olmazdı.Ellerini kotunun cebine attı ve yağmurun yeni dindiği karanlık arka sokaklarda ilerlemeye başladı.Çıkmaz sokaklardan birinde durmaya karar verdi.Duvar dibindeki tahta kasalardan birini ters çevirip oturdu.Başını müziğin ritmine göre sallamaya başladı.Cebindeki telefon 2 kez titredi.Mesajı açmak üzere telefonu cebinden çıkardı.
From:My Jordan
Hangi çöplüktesin prenses? Hemen geliyorum.
Mesaja bakıp gülümsedi ve gözlerini devirdi.“Ben de hangi çöplükte olduğumu bilmiyorum prens hazretleri,o halde bulun beni .)” mesajı gönderip telefonunu kapattı.Kulaklıklarından birini çıkardı.Jordan onu bir şekilde hep bulmuştu.Bu seferde bulurdu ve belki de 5 dakika bile sürmeyecekti.Sokağın başından ayak sesleri geldi.Meraklandı ve gözlerini oraya odakladı.Bu kadar çabuk geleceğini zannetmiyordu.Dev cüsseli bir karaltı ona doğru yaklaşmaya başladı.Oldukça yapılı biriydi.1.90 boylarında falan olmalıydı diye düşündü genç kız.Ama bu Jordan’a benzemiyordu.Adam ellerini cebinden çıkardı.Kapüşonunu kafasından indirdi ve Albina’ya garip bir gülümseme gönderdi..Kız adamın yüzünü anımsar gibi oldu.Birkaç ay öncesinden bir görüntü gözünün önünde belirdi..Jordan’ın arkadaşıydı.O gün Jordan bu adamla konuşmasını bir tartışmayla sonlandırmıştı.Çok tekinde gözükmüyordu.Albina kendini hiç rahat hissetmiyordu ve önsezileri tehlikeli! dedi.Bu kelime kafasında yankılandı.Oradan oldukça hızlı uzaklaşmak için bir şeyler düşünmeye başladı.“Sizin gibi bir hanımefendinin burada olması ne kadar garip.” Adamın sinsice gülümsemesi yüzünden düşmüyordu.Aklından ne geçiyordu? Albina yutkundu ve sahte bir gülümseme takınıp cevap aradı. “Birini bekliyordum ama görüyorum ki o siz değilsiniz.Gitmeliyim.”Ayağa kalktı ve hızlı adımlarla adamın yanından geçti.Adam hışımla döndü ve Albina’yı kolundan yakaladı. “Cık cık cık cık .. yanlış yön bayan.” Kolunun acıdığını hissetti. “Canımı yakıyorsun!” Adam elini biraz gevşetti ve onu kendine çekti.Arkasından kulağına doğru nefesini verip fısıldamaya başladı. “Jordan seni üzüyor mu prenses?” Albina prenses kelimesinden hiç bu kadar nefret etmemişti.Dişlerini sıkmaya başladı. “Hayır,hem bu seni ilgilendirmez.Bırak kolumu!” Adam genç kızın kokusunu derin bir nefesle içine çekti. “Ahh Jordan’ın seçimleri hep mükemmel olmuştur.Bunu da çok seveceğimden eminim…” Adamın dediğine açıklık getirmeye çalışıyordu.Endişeli bir ifadeyle gözlerini yerde gezdiriyordu.Bir yandan da içindeki korkunun vücuduna dağılmamasını sağlamaya ,cesaretini toplamaya çalışıyordu.Yardım isteyeceği herhangi biri yoktu.Telefonunu açmaya kalkışsa adam anlardı.Etrafta seslenebileceği biri yoktu.Karanlık çıkmaz bir sokağın derinliklerinde pislik bir herifle korkulu anlar yaşıyordu.Adam kızın ceketinin fermuarına uzandı ve aşağı indirmeye başladı.Bu hareketin etkisiyle genç kızın gözleri fermuara kaydı.Dudağını bütün siniriyle ısırdı.Gözleri doldu ve böyle iğrenç bir konumda olmadığını hayal etmeye çalıştı.Adam ceketi kızın üzerinden sıyırmaya başladı.Hareketleri yavaş ve sinsiydi.Tıpkı bir yılan gibi hareket ediyordu.Üzerinde sadece askılı bir t-shirt kalmıştı.Soğuk bir esintinin etkisiyle ürperdi ve ardından yutkundu.Adamın dediklerini hatırladı.Jordan’ın seçimleri?Hayır Jordan’ın sevgilileri.Kızlara karşılık bir şeyle pazarlık ettiğini düşündü.O berbat arkandan vuruldun! hissi boynundan sırtına ürperti halinde yayıldı.Adam ellerini kıza kucaklarcasına sardı ve yüzünü boynuna gömüp bir ninni mırıldanmaya başladı.Sağa sola sallanıp kendi etraflarında dönmeye başladılar.Hareketlere uymak zorunda olduğunu hissetmek Albina için berbattı.Adam mırıldanmayı kesip dudaklarını kızın kulak memesine yönlendirdi ve onu dudaklarının arasına alıp emdi.Tiksinti hissi diğer hisleri devre dışı bıraktı.Albina yüzünü buruşturdu ve istemeden bir kelime dudaklarında döküverdi. “İğrenç..” Adam sallanmayı kesti ve bir kahkaha koyuverdi. “Ağırdan alıyordum tatlım istersen hızlandırabilirim.” Bu sözlerden sonra Albina’nın boğazı düğümlendi ve korkuyu tekrar hissetti.O iğrenç kolların arasından kaçıp kurtulması gerekti.Yeterince oyalanmıştı.Gücünü topladı ve adamın kasıklarına doğru bir tekme sallaması gerektiğine karar verdi ama bunu sırtı ona dönükken yapamazdı.O halde oyuna ayak uydurması gerekiyordu.Adamın suratına doğru döndü. “Tamam,fahişecilik mi oynayacağız?İstediğin olsun.”kollarını adamın boynuna doladı.Adam sırıtışı içinde iğrenç hisler uyandırıyordu. Dizini kırdı ve ani bir şekilde adamın kasıklarına indirdi ve geri çekilip bir tekme salladı.Adam inlemeye başladı ve dizlerinin üzerine çöktü.Ceketini yerden alıp koşmaya başladı fakat yerdeki taşlardan birine takılıp yere kapaklandı.Adam bu sefer sinirlenmişti.Yerden kızın ayağına uzandı ve hızlıca çekti. “O kadar da acımadı.Hala işimi bitirebilirim,s*rtük!”Dirseğini yere sürtmüştü.Genç kız acıyla inledi ve dişlerini sıktı.Adam pantolonunun kemerini açmaya ve bir yandan da debelenen kızı tutmaya çalışıyordu. “Bırak beni pislik herif!”Kendi pantolonuyla işi biten adam elleriyle kızın belini kavradı ve kendine çekti.O sırada bir arabanın sesi duyuldu.Albina’nın bağırışları,yardım arayışları yükselmişti.Koşan ayak sesleri yaklaşıyordu.Bir yandan da sokağın yakınındaki caddeden müzik sesleri yükseliyordu.Ucuz gece kulüplerinin arka taraflarında bir yerdi.
Albina!” Jordan’ın bağırışı sokakta yankılanmıştı.Adam gözlerini kızdan sokak başında duran sinirli çocuğa çevirdi.Albina’nın gözleri acıyla Jordan’a kaydı. “Michael,sana ondan uzak durmanı söylemiştim!” Adam pantolonunun kemerini bağlamaya başladı. “O gün ona karar verdiğimi sana söylemiştim!” Yerinde doğruldu ve Jordan’a doğru yürümeye başladı.Albina kanlı dirseğini tutarak geri çekildi. “Ben de hayır demiştim!Senin kararsızlığından ve saçmalıklarından sıkıldım.Sadece bir kere sana ihtiyacım oldu ve onun karşılığını fazlasıyla aldın.Seninle işim bitti!”Jordan sinirle arka cebindeki bıçağı çıkardı.Albina’nın gözleri korkuyla parladı. “Hayır,Jordan saçmalama!”Jordan kafasını hayır dercesine salladı. “Albina sen bu işe yeterince karıştın..” Adam bıçağa uzanmaya çalıştı fakat Jordan adamı geri savurdu.Üzerine çullandı ve kafasını yere çarpmasını sağladı.Bıçağı sağ tarafına 2-3 kez sapladı.Geriye doğruldu.Bıçağı adamın üzerine silip arka cebine koydu.Albina gözlerine inanamıyordu. “Jordan,sen ne yaptın?” Nefes nefese kalan genç adam Albina’ya yavaşça yaklaştı.“Bunu hak etti...Haydi hemen gitmemiz gerek.” Jordan genç kıza elini uzattı.Albina Jordan’ın elini yakalayıp ayağa kalktı.Aceleyle ceketini yerden aldı.Elleri titriyordu.Sokaktan aceleyle çıkıp arabaya binerlerken zayıf bir flaş arkalarından patladı…
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

AlLyssa C. Empty
MesajKonu: Geri: AlLyssa C.   AlLyssa C. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 6:45 pm

Albina Lyssa Collins, Anne Hathaway adlı ünlüyü kullanıyor ve Constance Billard III. Sınıf öğrencisi.

AlLyssa C.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AlLyssa C.