Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İntikam |

3 posters
YazarMesaj
A. Eliza Bianchett
Constance Billard III.Sınıf
A. Eliza Bianchett

Lakap : El. | Eli.

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: İntikam |   İntikam | Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:11 pm

İntikam | Asssssssssssss x İntikam | 43431850
A. Eliza Bianchett & Blessing Ivalyn

Kurgu :
Amanda Cylen adında üçüncü sınıflardan bir kız, Blessing ve Eliza denen iki iyi arkadaşın arasını açabilmek için onlara bazı suçlamalar yöneltmiştir. Sevgilisini elinden alıp, onunla yattığını iddia ettiği suçlama Eliza'ya yönelikti. Blessing'e ise bikinili fotoğraflarını photoshop uzmanı olan birisine göndererek farklı şekilde resimlerle adını kirletmeye çalışmıştır. Biliyorum, çocuk kavgası gibi bir şey olabilir bu. Ama bu iki iyi arkadaşın tahammül edemediği en büyük şey sürtüklüktür. Ve onlara böyle bir suçlama yöneltiğinde hâliyle sinir katsayıları tavan yapmıştır Very Happy
Spoiler:

En son A. Eliza Bianchett tarafından Perş. Ağus. 19, 2010 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
A. Eliza Bianchett
A. Eliza Bianchett

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 9:12 pm

" Hazır mısın, Bless ?! "

Sırt çantamdan sırf bu iş için aldığım koyu kırmızı renkte bir ruju ve bir kaç fotoğrafı çıkartarak Bless'e doğru sinsi bir şekilde gülümsedim. Üzerime sırf bu iş için sıradan rambo tarzı bir t-shirt, altıma ise klasik bir eşofman giymiştim. Malzemeleri lavabonun içerisine koyduktan sonra sağ bileğimde bulunan sıradan siyah bir lastik toka ile saçlarımı at kuyruğu şeklinde iki hamlede toparladım. Ardından lavabonun içerisine koyduğum ruju alarak tuvaletteki aynaları karalamaya başladım. Sırf o sürtük Amanda'ya yanlış kişiye çattığını anlaması için bunları yapıyorduk Bless ile. Size en yakın dostum olan Blessing Blessing Ivalyn'i anlatayım..

Constance Billard'a başladığım ilk seneden beri yanımda olan güzeller güzeli sarışın bir hatundur. Onunla aramıza bugüne kadar kimse girmemiştir. Zaten, yakın bir zaman öncesine kadar bize pek sataşılmazdı. Kendi halimizde yaşar ama tipik yukarı doğu yakalı kızlar gibi takılırdık. Birbirimize en yakın olduğumuz andan beri verdiğimiz bir söz vardır. Her haltı yiyebilirdik ama asla sürtüklük yapmayacaktık. Birbirimize vermiş olduğumuz bu söz, çok geçmeden bizim için bir kural haline gelmişti. Bless için nasıl olduğunu bilemem ama benim yasalarımın birinci maddesi bu olmuştur. İkinci maddesi ise -bu yeni eklendi- Jason Miller adındaki genci şu anda tüm erkeklerden üstün tutacağım. Eh, onunla şansım biterse başka bir erkek bulurum elbet onun yerine geçecek. Amaaaa, böyle bir şey olsun asla istemem!

Ehhem. Her neyse Bless'te hazır olduğuna göre ben gerçek hayata geri döneyim. Şu, Amanda denen sürtüğün marifetlerini ortaya çıkartmak artık boynumun borcu haline gelmişti. Tek sorun şuydu, elimdeki rujla mı işe başlamalıydım, yoksa bir kaç kişiyle birlikte yattığı şu fotoğrafları mı sunacaktım. İnternete düşen çıplak resimlerini hesaba katmıyorum bile. Aynanın karşısında, elimdeki rujla kendime uzun bir süre baktıktan sonra ilk olarak fotoğrafları aynaların üzerlerine yapıştırdım. Ve aynalardan birine, elimdeki rujla fotoğrafı işaret eden bir ok çizdikten sonra okun başına "Amanda Cylen" yazdım. Ve ardından geriye doğru çekildim. Şimdi Bless'e bakıyordum ne tür bir şey yapacak hiç bir fikrim yoktu. Ama şunu biliyordum ki son olarak şu fotoğrafları ve tuvaletteki eserimi gossip girl'e yollayacaktım!
Blessing Ivalyn
Constance Billard IV.Sınıf
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:34 am

‘’ Kesinlikle! ‘’

Eliza’yı duyduğum da ona bakarak sırıttım. Tabii ki hazırdım ve o kızı rezil etmek için her şeyi yapacaktım. Bizi böyle kolay harcayamayacaktı sürtük kız. Eliza’yı seyrederken çantasından koyu kırmızı renkte olan ruju ve sürtük kızın iğrenç fotoğraflarını çıkardıktan sonra bana bakarak gülümsedi. Aklındakileri okuyabiliyordum. O da benim gibi sinsi bir plan düşünüyordu. Kesinlikle haklıydı. Üçüncü sınıftan sürtük bir kızın Eliza ve benim aramıza girmeye çalışması, özellikle de aramızı bozmaya çalışması tahammül edemeyeceğimiz bir şeydi. Ve bunu ona kesinlikle ödetecektik. O kızın buna nasıl cesaret edebilidiğini hala anlamış değildik. Kime ve neyine güveniyordu ki sanki? Bunu birazdan görecektik. O kızın nasıl biri olduğunu biliyorduk. Şimdi de tüm kirli çamaşırlarını ortaya çıkartacaktık. Ne pahasına olursa olsun. Eliza benim en yakın dostumdu ve onu asla kaybetmek istemiyordum. O da benim gibiydi. Diğer kızlar gibi her gün başka kişilerle yatıp kalkmıyordu ve bunu kesinlikle bir kural olarak görüyorduk. Bu birbirimize vermiş olduğumuz bir sözdü. Asla sevgilimiz olmadıkça hiç kimseyle ilişkiye girmeyecektik. Asla!

Şimdi işe başlama zamanıydı. Şu Amanda denen sürtük kızın tüm rezaletlerini ortaya dökecektik ve bunu yaptıktan sonra bundan asla pişman olmayacaktık. Eliza’nın elinde sürtük kıza ait çıplak bazı fotoğraflar vardı. Ve bunları gossip girl’e vermek için sabırsızlanıyor gibiydi. Evet, bende sabırsızlanıyordum ve bir an önce olmasını istiyordum. Eliza’nın elindeki resmi tuvalet aynasına yapıştırmasını ve karşısına da ruj ile Amanda Cylen yazması tam da beklenilen bir şeydi. Bunu sevmiştim. Evet, aslında tüm bu fotoğrafları şimdi aynalara yapıştırmalıydık ve karşılarına Eliza’nın elinde bulunan koyu kırmızı renk olan ruj ile adını veya onu rezil edecek şeyler yazmaya başlamalıydık. Eliza da benim ne yapacağımı merak ediyor olsa gerek bana sırıtarak ve meraklı gözlerle bakıyordu. Evet aklımdaki düşünceyi yapacaktım. Ona çok kızgındım çünkü. Şimdi tüm fotoğrafları alıp aynalara yapıştırdıktan ve sonra onların fotoğraflarını çekip vakit kaybetmeden gossip girl’e yollamaktı. Aslında son olarak da kendi fotoğrafımızı çekip yollamaktı. Bu ona göre oldukça trajik olacaktı, evet. Bize göre ise intikam olacaktı. Bu kesindi. Eliza’nın bana bakan gözlerine gözlerimi diktim ve planımı açıkladım. ‘’ Tüm fotoğrafları al ve bütün aynalara, duvarlara nereye olursa yapıştır Eli! Bunları daha sonra ne yapacağımızı düşünmeye gerek yok değil dimi? ‘’ diyerek kahkaha attım ve hemen işe koyulduk. Ne yapacağımızı iyi biliyorduk. Hemen vakit kaybetmeden Eli'ye göz kırptım ve çantamda ki aynı renk ruju çıkardım. Ardından da sürtük kızın erkeklerle yattığı fotoğrafları elime alarak teker teker yapıştırmaya başladım. Karşılarına da onu küçük düşürecek sözler yazıyordum. Amanda'nın bunları görünce nasıl tepki vereceğini çok merak ediyordum. Ama bu sefer gülen taraf biz olacaktık!

Spoiler:
A. Eliza Bianchett
A. Eliza Bianchett

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 9:12 pm

Benim ilk hamlemin ardından sırada Bless'in hamlesi vardı ...

" Tüm fotoğrafları al ve bütün aynalara, duvarlara nereye olursa yapıştır Eli! Bunları daha sonra ne yapacağımızı düşünmeye gerek yok değil dimi? " sözlerinin ardından hemen işe koyulmuştum. Bir işi bu kadar zevkle yapacağımı hiç düşünmezdim. Bless'le halimiz, boyama kitabıyla uğraşan çocuklardan beterdi. İşi büyük bir zevkle yapıyorduk tıpkı o boyama ktiabında yaptıklarımız gibi. Kitapla yaptıklarımızdan tek fark, onda çizgiyi taşırmamak için büyük bir çaba sarf ederdik fakat bu kez olabildiğince çizgiyi aşmak için çabalıyorduk.

Tüm aynalara fotoğrafları yapıştırdıktan sonra artan fotoğrafları aynaların çevresindeki duvarlara yapıştırıyorduk. Sanırım ikimizde Amanda'nın tepkilerini merak ediyorduk. Ama bunu burada görerek mi öğrenecekti yoksa Gossip Girl aracılığıyla telefon ya da internetten mi öğrenecekti ? Aşağılık sürtük, ciddi anlamda yanlış kişiye çatmıştı. Pardon, yanlış kişilere çatmıştı. Ve bu yüzden tüm kinimi, nefretimi yazılara döküyordum. Grup yaptığı fotoğraflar, biriyle birlikteyken başkasıyla yattığına dair kanıtlar burada uçuşuyordu resmen.

" Hey Bless! Nasıl oldu ? Bu arada aynanın etrafına yay fotoğrafları. Gossip Girl'ün panosu için güzel bir eseri tamamlamış olacağız biraz sonra. Bu sürtük için hepsini bir arada toplayalım ne olur ne olmaz. Eğer tüm duvarlara yayarsak ayrı ayrı fotoğrafların belki biri o sürtüğün eline geçmez. Toplu halde katliam yapalım!" Kötü bir kahkaha ile bu sözleri süsledikten sonra işimi bitirerek duvara yaslandım ve yere doğru çömeldim. Duvardan aldığım destek ile az da olsa dinlenmeye çalışıyordum ve bir yandan da Bless'in nefretini kusuşunu izliyordum.
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 11:14 pm

Elimdeki fotoğrafları teker teker tüm aynalara üşenmeden yapıştırıyordum ve tüm fotoğrafların karşılarına onu aşağılayacak, yerin dibine sokacak sözler yazıyorduk ikimizde. Eli'nin bitirdiğini sözlerinden anladım ve ona doğru döndüğüm de harika bir eser oluşmuştu. Evet, tam da Gossip Girl'in panosuna yakışacak bir eser olmuştu. Ben de Eli'nin dediği gibi tüm fotoğrafları aynaların etrafına yayıyordum. Aynı Eli'nin yaptığı gibi… Bunu o sürtük kız için yapıyorduk. Onun ne olduğunu -aslında herkes biliyordu onun nasıl bir sürtük olduğunu ama- tüm âleme gösterecektik ve bundan zevk alacaktık. Çünkü o sürtük kesinlikle yanlış kişilere çatmıştı ve bunun bedelini ağır ödeyecekti. Eli de aynı benim gibi hala sinirden küplere biniyordu ama yaptığı şeyden de gurur duyuyordu. İşi bitmiş olsa gerek duvarın kenarına yaslanmış sırıtarak beni seyrediyordu. Benim de işim bitmişti zaten. Kendi eserimi göstermenin zamanı gelmişti değil mi? Biraz da bununla eğlenmeliydik.

‘’ Hey Eli! Gel de benim eserime bak. Senin yaptığın gibi tam da istediğimiz gibi oldu değil mi? ‘’ diyerek kıza göz kırptım ve onunla birlikte aynaları izlemeye başladık. Tabii onları boşa izlemiyorduk. Biraz daha geri çekilerek hem Eli’nin yaptığı hem de benim yaptığım eseri birlikte incelemeye başladık. Fotoğrafları teker teker incelerken her gördüğüm kareyi sinsice gülümseyerek izliyordum ve bu oldukça hoşuma gitmişti. Eli de benim aldığım zevkin aynısını tadıyordu. Ama daha yapacak işimiz bitmemişti. Şimdi bu eseri yayınlamak lazım değil mi? Kafamı yana doğru çevirdim ve Eli’ye gözlerimi diktim. Sırıtarak ona bakarken ne düşündüğümü anlamış olsa gerek aynı sırıtışı yapıyordu. ‘’ Emeklerimiz boşa gitmesin değil mi tatlım? ‘’ diyerek kıza göz kırptım ve çantamdan telefonumu çıkardım. Şimdi sıra eserimizi fotoğraflamaya gelmişti. Hemen elime telefonumu alarak ilk olarak kendi eserimi çektim. Daha sonra da Eli’nin eserini çektikten sonra kıza göstermek için yanına gittim. Şimdi ise Gossip Girl’e yollamak kalmıştı. Ama son kez yapacak bir işimiz vardı o da son olarak kendi fotoğrafımızı çekip üçünü birden aynı anda yollamak olacaktı. Bunu görünce Amanda’nın yüzünü çok ama çok merak ediyordum.

A. Eliza Bianchett
A. Eliza Bianchett

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 11:40 pm

Ah Bless ...

Bless'i o kadar çok seviyorum ki bunu kelimelere sığdıramazdım her halde. Onun gibi bir dostum olduğuna, buradaki ilk senemde onunla yakınlaşmama çok seviniyordum, günler hatta dakikalar geçtikçe ... Her seferinde aynı şeyleri hissetmek, düşünmek daha iyi kanıtlıyordu bazı şeyleri. Bu günahkar ruh sanki iki bedene ayrılmıştı. Aynı tatlar, aynı nefret ve aynı hayat ... Şimdi daha iyi anlayabiliyordum, kader bizi bilerek birleştirmişti. Her insan kendi kaderini çizsede, bu sefer birazcık kaderin yardımı dokunmuştu sanırım bana. Onun gibi bir dosta sahip olmak her şeye bedeldi çünkü .

Blessing'in yaptığı her şeyi detaylı bir şekilde inceliyor ve sürekli olarak sırıtıyordum bunları düşünürken. Son darbeyi ne zaman atacak sabırsızlıkla bekliyordum sürekli. Ve sonunda Bless'ten beklediğim tepkiyi almıştım. Bitmişti ve bana nasıl olduğunu sormuştu. " Emeklerimiz boşa gitmesin değil mi tatlım?" demesinin ardından pis pis sırıtarak çantasından çıkardığı telefonla eserimizi çekti. Şimdide bu eseri yapanları çekmek ister gibi hali vardı ve bunuda zevkle yapacaktım.

" Hadi gel, şimdi kendimizi çekiyoruz Bless " bembeyaz duvarlara arkamızı verdikten sonra sırıtarak fotoğrafı çektik. Şimdi önceden de Bless'e anlaştığımız gibi llk olarak Gossip Girl'e yollayacak ve ardından listemizde bulunan herkese mesaj yoluyla iletecektik bunları.

*Çekilen fotoğraf :

İntikam | Assswl

En son A. Eliza Bianchett tarafından C.tesi Ağus. 21, 2010 9:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 12:12 am

Eliza'nın da nasıl merak içinde olduğunu görebiliyorum. O da aynı benim gibiydi ve çok sabırsızlanıyordu. Halimden kendi fotoğraflarımızı çekmek istediğini anlamış gibi Amanda'nın fotoğraflarını çektikten sonra kendi fotoğraflarımızı çekmeyi önermişti. Bende hiç vakit kaybetmeden hemen yanına gittim. Beyaz duvarın önünde çok neşeli görünerek fotoğrafımız çekildiğinde aynı an da ikimizde kahkaha attık. Oldukça eğlenmiştik çünkü. Şimdi sıra Amanda'nın fotoğraflarını ve ardından Eli ve benim fotoğraflarımızı ilk olarak Gossip Girl'e daha sonra da rehberimizdeki tüm arkadaşlarımıza. Yani tüm okula… Tüm okul bu kızın sürtüklüğünü görecekti ve biz de kahkahalar içinde onun haline gülecektik. Hiç vakit kaybetmeden ilk önce fotoğrafları Eli'ye attım. Çünkü o da tüm rehberine yollayacaktı. Onun hemen ardından arkadaşlarıma yollamadan önce Gossip Girl'e yollamak için tüm fotoğrafları ayarladım ve rehberimden GG'yi bularak son bir kez bekledim. Eli de ilk olarak GG'ye yollamamı bekliyordu. Ona baktım ve son kez sırıtarak GG'ye mesajı yolladım. İşte en can alıcı nokta bitmişti. Kıza gülümseyerek ‘’ Can alıcı kişiye yolladım hayatım. Şimdi de arkadaşlara yollamak kaldı. Hadi iş başına! Başlıyoruz! ‘’ diyerek hemen ikimizde işe koyulduk. Parmaklarımız o kadar hızlı çalışıyordu ki işimiz aynı anda bitti. İkimiz aynı anda ‘’ Bitti! ‘’ dediğimizde birbirimize bakarak kahkaha attık. Bu işimiz de sonunda bitmişti ve çok eğlenmiştik. Şimdi tüm okul Amanda'nın ne denli bir sürtük olduğunu öğrendi ve bu haber okulu iyice çalkanacaktı. Tuvaletten çıkmadan önce Eli ile ben son kez eserimize baktık ve son kez birlikte kötü bir kahkaha attıktan sonra kol kola oradan çıktık. Şunu asla unutmayın. İntikam soğuk yenen bir yemektir ve oldukça eğlencelidir!

Amanda'nın resimleri;

Spoiler:
A. Eliza Bianchett
A. Eliza Bianchett

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:09 am

OUT *** Ve fotoğrafları yapamasam da tuvaletteki eser. -fotoğrafsız-
Bless'in çektiği eser ;

Spoiler:

Bless & Eliza eserleriyle birlikte
Spoiler:
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

İntikam | Empty
MesajKonu: Geri: İntikam |   İntikam | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:03 pm

Rpniz puanlandı.

İntikam |
1 sayfadaki 1 sayfası