Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Carrocci's Phone

3 posters
YazarMesaj
Alberto Carrocci
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Alberto Carrocci

Şöhret

Carrocci's Phone Empty
MesajKonu: Carrocci's Phone   Carrocci's Phone Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:55 am

Carrocci's Phone 0b99c97c
Her zaman açıktır. Eğer bir erkek arıyorsa cevabı gecikecektir; fakat bir bayan arıyorsa ilk çalışta açılır.

1 Yeni Mesaj;
From:
-Mesajınız-

1 Yeni Multimedia Mesajı;
From:
-Mesajınız-

1 Sesli Mesaj;
From:
-Mesajınız-

Arama;
From:
-Diyaloğunuz-

Rehber;

Bütün bayanlar ekli olarak sayılacaktır, ama adınız listeye bana mesaj attıkça eklenecektir. Siz, erkekler, öm atın. ^^
Joyce Jourdain
Constance Billard IV.Sınıf

Şöhret

Carrocci's Phone Empty
MesajKonu: Geri: Carrocci's Phone   Carrocci's Phone Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 3:21 pm

1 Sesli Mesaj;
From: Jolie
Ehm, ben Jolie. Nasılsın Carrocci? Evet, şey. Sıkıldım. Yani aslında bir amacım falan da yok da arayayım dedim. Bir gün görüşelim. Tanrım, sesli mesaj bırakmada felaketim.
Melissa Ambrose
Melissa Ambrose

Lakap : Mell, M, Lissa.

Şöhret

Carrocci's Phone Empty
MesajKonu: Geri: Carrocci's Phone   Carrocci's Phone Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:54 am

1 Yeni Mesaj!
From: Melissa.

'Sevgili bir başka ihmal ettiğim arkadaşım, Al ,
Tanrım, özür dilerim! Üniversite işiyle uğraşmaktan kimseyle görüşemez oldum son aylarda. Ama sana asla "Hayır." diyemeyeceğimi biliyorsun. ^_^ Duyduğum kadarıyla sarhoş olduğumda pek sessiz olmuyormuşum, ama bir ara - sana uygunsa bu akşam - çıkıp biraz içmeye ne dersin? Sohbet ederiz hem...?
Melissa Ambrose
Melissa Ambrose

Lakap : Mell, M, Lissa.

Şöhret

Carrocci's Phone Empty
MesajKonu: Geri: Carrocci's Phone   Carrocci's Phone Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:23 am

1 yeni mesaj!
From: Melissa.

'Tekrar uyarayım, sarhoşken kuduruyorum. (Cidden.) Very Happy Geçen gece - Bless'in anlattıklarına göre - bir polise bilek güreşinde meydan okumuş, ardından onu öpmeye kalkışmışım. Hazırlıklı ol yani. ^_^'' Her neyse, ihmal edenin kim olduğu konusunda sana hâlâ katılmıyorum, ama uzatmayacağım. Laf dalaşı yapmak konusunda pek iyi değilim biliyorsun... Bu arada mekan seçme konusunu sana bıraksam bencillik etmiş olur muyum? Sosyal ortamlardan uzak kala kala hangi mekanın daha iyi olduğuna karar veremez oldum. :/'

Carrocci's Phone
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» An's Phone ^^
» JC's Phone
» Feodora's Phone~
» Arianna's Phone.
» campbell's phone.