Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Phanessa | Click

2 posters
YazarMesaj
A. Eliza Bianchett
Constance Billard III.Sınıf
Constance Billard III.Sınıf
A. Eliza Bianchett

Lakap : El. | Eli.

Şöhret

Phanessa | Click Empty
MesajKonu: Phanessa | Click   Phanessa | Click Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:12 pm

- Phanessa Laurina Ogden
- Jessica Lauren Curtis
- Karakter |

Spoiler:

- Aile özgeçmişi |
Annem sadece erkeklere yönelik bir restorant gibi yerde, erkekleri memnun ederken babamla tanışmışlar. Babam sessizliğini koruyan zenginlerden biridir. Babam nedense böyle bir kadına aşık olmuştur ve onların meyvesi olarak ben doğmuşum Ardından babam kansere yakalanıp ben daha üç yaşındayken ölmüştür... Vasiyetinde tüm mirası bana bıraktığını belirtmiştir. Kısaca ondan geriye kalan şeyler sadece benimdi.Ardından annem paranın suyunun kesildiğini görünce geçmişteki mesleğinin bir üst seviyesi olan striptizciliğe başlamıştı. Ve orada da bir süre çalıştıktan sonra birisini daha koluna takıp, yeni babam olduğunu söylemişti. Şimdi, bu nefret ettiğim adamın parasına bakıyor tüm hayatım. Ama ben bundan memnunum. Lüks içinde bir hayat, ve şöhret kapıları. Beini ilgilendiren şeyler sadece bunlar olabilir, değil mi? Wink

- Öğrenci

- Örnek Rol oyunu

Spoiler:
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

Phanessa | Click Empty
MesajKonu: Geri: Phanessa | Click   Phanessa | Click Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:25 pm

Phanessa Laurina Ogdent, Jessica Lauren Curtisadlı ünlüyü kullanıyor ve Constance Billard III. Sınıf öğrencisi.

Phanessa | Click
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Phanessa
» lady.phanessa@hotmail.com
» A S L I | Click
» A S L I | Click