Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

m i r a y. "carlmyr"

+2
Aurelia Ada Neithan
Carlie Myracle
6 posters
YazarMesaj
Carlie Myracle
Constance Billard III.Sınıf
Carlie Myracle

Lakap : Poppy - Jella

Şöhret

m i r a y. "carlmyr" Empty
MesajKonu: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:14 am

Evet, aslında buradaki ilklerden sayılırım. Baya da geç açtım konuyu ama neyse. Geç olsun da güç olmasın demişler Razz

Adım Miray. 5 Temmuz 1995 doğumlu bir yengecim. İzmirliyim ve İzmir'de oturuyorum ^^ Bu yıl Lise 2'ye geçtim ve Eşit Ağırlık seçtim. Kolay olmadı aslında. Beni "Yabancı dil okuyupta, çevirmenliği ne yapacaksın Amerika'da." diye Eşit Ağırlığa yönlendiren öğretmenime teşekkürler hani Razz İngilizce benim için Türkçe'den bile önce gelir. Uzun yıllardır süre gelen Los Angeles aşkım sağolsun bir zahmet. *-* Hayatıma bir yön verdim aslında. Yıllardırda peşinden gidiyorum. UCLA (California Üniversitesi, Los Angeles) benim için dönüm noktası olacak bunu biliyorum ve elimden gelen herşeyi yapıyorum bunun gerçek olması için. Neyse, bunlara girip sıkmayayım. Girersem çıkamam. *-*

Ben bir Twi-Hard'ım, Twilighter'ım veya siz ne diyorsanız. Çoğu insanın aksine ben 2006'da tanıştım Twilight ile. Team Edward ve Team Robsten (Robert Pattinson & Kristen Stewart) olupta, Dakota Fanning ilk göz ağrısı olan biriyim (bknz: War of the worlds) Dedim ya Amerika aşkı diye, işte bu aşkın oluşma sebebi Robsten benim için. İki gün sonra unutulacak bir şey sanmayın. Bu en nefret ettiğim "destekçi fan, sonra başkasına geçecek, unutur." yakıştırması oluyor. Neyse, biz bunada girmeyelim. Çıkılmayacak konuların en başında geliyor çünkü.

Şuan buraya bu kadar yazmış olmama şükrediyorum. Girişken bir insan olmadığımdan dolayı garipsedim.
Yeterli ya. ^^
http://www.twitter.com/robraysten
Aurelia Ada Neithan
Constance Billard IV.Sınıf
Aurelia Ada Neithan

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:11 am

Merhaba Miraay. Ben Esra. Tanıştığıma memnun oldum. Baktım da çok fazla ortak noktamız varmış (bkz: Dakota Fanning, Team Edward, Team Robsten, Los Angeles bla bla )
Dakota'yı ben de War Of The Worlds'te tamıdım ve sevdim ^^.
Prudencia Léac
Prudencia Léac

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:55 am

Dakota candır. Dakota olmadan yaşanmaz. Dakota her şeydir. Dakota bi tanedir. O benim elimde büyüdü resmen. I am Sam hangi yıldaydı unuttum ama ben yaklaşık 9 yaşında filandım işte. Allahım sevimliliğe baaak diye anneme gösterirdim. Lanet olsun yok böyle bi tatlılık. Öhm neyse Miraaaay seni severim bilirsin. İkizimsin SD'de hani. <3 <3
Carlie Myracle
Carlie Myracle

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 10:26 pm

Merhaba Esraa ^^ Bir yerlerden tanıdık geliyorsun ya evet evet. Çıkarır çıkarmaz söylerim. Ortak noktalar iyidir ^^ İyi arkadaşlıklara yelken açtırır. ^^

Duygu bebeğim ^^ SD ikizim, ortalığı yıkalım *-* Benimde tanımam I am Sam'dendir. 7 yaşında falandım ^^ Ama o zaman ne anlarım böyle işlerden. Sonra sonra Wotw sayesinde delirdim onun için işte. Onunla büyüdüm ben ya. Kendimden birşeyler var onda ve aynı şekilde ondanda birşeyler bende var. ^^
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 10:47 pm

Merhaba Miray. ^^ Seni tanıyom gerçi sadece isminden Çünkü bende Sd'de takılıyom. Lizz desem hatırlarsın sanırım. ^^ Ama hiç konuşmuşluğumuz olmadı. :Ğ
Odille Amélie Rousseau
Odille Amélie Rousseau

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:44 am

Merhaba Miray. *.* Sumru ben de.
Carlie Myracle
Carlie Myracle

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 6:19 pm

İyemmiymiş o ^^ Konuşuruz ya ^^ Merhaba.

Memnun oldum Sumru ^^
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 7:27 pm

Evet bence de konuşalım Miray'cım. ^^
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Lakap : CJ, C., J.

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 8:55 pm

Aaa. Şehirdaşım.
http://www.rpgturk.com
Carlie Myracle
Carlie Myracle

Şöhret

MesajKonu: Geri: m i r a y. "carlmyr"   m i r a y. "carlmyr" Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:37 am

Aa. Ne Güzel Very Happy

m i r a y. "carlmyr"
1 sayfadaki 1 sayfası