Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herşeyin Bittiği...Ölümün Başladığı Yer...

YazarMesaj
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Lakap : Darq-Soul

Şöhret

Herşeyin Bittiği...Ölümün Başladığı Yer... Empty
MesajKonu: Herşeyin Bittiği...Ölümün Başladığı Yer...   Herşeyin Bittiği...Ölümün Başladığı Yer... Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 3:03 pm

Gözleri etrafa bakınıyordu bu karanlık sokakta fazla önemsenmemek daha da hoşuna gidiyordu.Kendi kendine söylenerek etrafı kolaçan ediyordu.İnsansız bir çıkmaz sokağın köşesinde yüzünde aptal bir gülümsemeyle oturuyordu ki ilerinden birini aradıkları belli 4 kişi daha onun üzerine doğru geliyordu.En önden yürüyen kel ama uzun boylu adam Darq'ın başında bekledi ve birkaç iğneleyici laf ile onu ayağa kaldırmaya çalıştı ' Senin Burada Ne İşin Var Oğlum ' Darq göz ucuyla ona baktı ve ayaklanmaya çalışırken adamların ellerindeki muştaları gördü.Korkmamıştı içinde bir ürperme vardı ama korkusuna yenik düşmemek için kendini sıktı ' Bak Eski Moruk Ben Senin Oğlun Değilim Burada Olmam Seni İlgilendirmez ' Adamın yüzündeki soğukluk bozularak sinirli bir hal almaya başlamıştı Darq ona kısa bir soğuk bakış attı ve gülümseyip cümlesinin devamını getirdi ' Ah!Aklıma Geldi Biliyor Musun?Nereden Bileceksin Dur Söyleyeyim.Üvey Annemle İlişkiye Girdim Ve Bu İlişki Senin Onunla Yaşadığın İlişkiden Önce Oldu ' Dedi Ve Adamın Yüzüne Bir Sert Bakış Atıp ' Senden Her Zaman 2 Adım Öndeyim ' Bu laf ona çok koymuş olmalıydı ki Darq'ın yanağında patlayan tokadın sesi boş sokakta yankılanmıştı.Darq'ın yüzündeki sinir hatları vücuduna yayılıyordu.Sinirini tutamayıp elini sıktı ve elini yukarı sert bir biçimde kaldırarak "Baba"sının çenesine oturtmuştu.Ne var ki arkasında bulunan 3 vücutlu insanı olayın içine katmamıştı arkasına döndüğü anda yanağına inen muştalı sert bir el onu havada burgularla kan bırakarak sırt üstü yere düşürmüştü.Sırtındaki yanma hissi vücuduna yayılırken yüzünü tutuyordu.Başında biten 3 adam onu aynı anda tekmeleyerek karnındaki dolaşımı hızlandırarak ağzından birazcık da olsa ağzından kan gelmişti.İki adam onu kaldırıp kollarından tutarken diğer adam koşarak gelip Darq'ın çenesine muştalı bir yumrukla uçurarak onu yere yapıştırmıştı.Birkaç öksürükten sonra yerde bıraktığı kana bakarak.2 kişi bir daha onu kaldırdığında "Baba"sının elinde duran bıçağı fark etmesi zor olmamıştı.Babası koşarak üstüne gelmiş ve elindeki bıçağı bacağına sapladığında Darq'ın acı yakarışı sokağı doldurmuştu.2 adam onu yere fırlattılar.Yerde kendinden geçmiş bir biçimde burnundan ve ağzından akan kanları durdurmak istercesine elini burnuna bastırdı ve babasının boğuk sesini duydu ' Seni Küçük P.ç...Bundan Sonra Benim Oğlum Değilsin ' Dedikten sonra sokaktan yavaşça sokaktan çıktılar onlar gittikten sonra sokakta yankılanan ses Darq'ın sesiydi ' Sen Ne Zaman Benim Babam Oldun Ki Zaten ?! ' yerde yatarken gözleri yavaşça kararıyordu...

Herşeyin Bittiği...Ölümün Başladığı Yer...
1 sayfadaki 1 sayfası