Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

William'da arar efenim.

+6
Loretta Ann McLoren
Andreanne Elisha Qera
Carolyn Essence Ravén
Aurelia Ada Neithan
Melissa Ambrose
William T. Benetham
10 posters
YazarMesaj
William T. Benetham
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
William T. Benetham

Lakap : Will, Bill, Ted.

Şöhret

William'da arar efenim. Empty
MesajKonu: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:28 pm

Bentham erkeklerini bilirsiniz, iki kardeşimi tatilden döndüğümden beri göremediğim için kurguyu tam olarak öğrenemedim. Bu yüzden yine benetham adı altında kendi kurgumu oluşturuyorum. Will, klasik Benetham erkeği olmasına karşın bağlanabilen bir erkektir. Ata binmek, golf oynamak başlıca hobileri arasında yer alır. Sanmayın ki içkiye ve sekse düşkün değil. Düşkün, düşkün ama bu duygularını dizginleyebilen erkeklerden. Zihni oldukça karmaşıktır. Ne düşündüğünü hiç bir şekilde anlayamazsınız, tabii o istemedikçe. Will, Benetham adını çok sevsede ailesiyle arası oldukça limonidir. Ailesine benzememek içinde oldukça uğraşmaktadır. Bi ara kısa süreiğine alkol tedavisi için terapi merkezinde kalması ailesi ile arasının daha çık açılmasına sebep olsa da Will bunu pek takmamış, aksine bu fırsatı değerlendirerek ailesi ile daha az görüşmeye başlamıştır. Her neyse aradıklarım

- Alkol tedavisi için yattığı terapi merkezinde tanıştığı birisi. Kız veya erkek farketmez yalnız IV. sınıf şartı var, bu ikisi çok yakın arkadaş olacak, bütün sırlarını paylaşacaklar.
=> Melissa Ambrose

- Çocukluk arkadaşı türünde bir şey, ama bu kişiyle bir dargın bir barışık olacaklar. Bazı zamanlar aralarından su sızmayacak, bazı zamanlarsa birbirlerinin ayaklarını kaydırmaya çalışacakalar. İki kişi, biri kız biri erkek. Yine IV.
=> Loretta Ann McLoren
=>
- Eski partnerleri [sınırsız]
=> Aurelia Monica Clausse
=> Andreanne Elisha Qera
...

- Siyah ve küçük cep ajandasındaki isimler. Bunlara "Tek gecelik" diyebiliriz. Will bu kızları canı ne zaman isterse arayıp içki içmeye falan davet edebilmeli.[sınırsız]
=> Carolyn Essence Ravén
=>
...

- Arkadaşlar, tabii ki arkadaşlar. Ben niye unuttum bunu O.o[Sınırsız]
=> Cécile Jousselin

Ve her türlü özel kurguya da açığım tabii ki William'da arar efenim. Icon_biggrin

*Şu anda çıktığı kişi için Nil ile bi' kurgu düşünüyoruz. Hayata geçmesi için Nil'in yurtdışından dönmesi gerek o yüzden aramıyorum, şimdilik.

En son William T. Benetham tarafından Çarş. Ağus. 11, 2010 4:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Melissa Ambrose
Constance Billard IV.Sınıf
Melissa Ambrose

Lakap : Mell, M, Lissa.

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:44 pm

"Alkol tedavisi için yattığı terapi merkezinde tanıştığı birisi. Kız veya erkek farketmez yalnız IV. sınıf şartı var, bu ikisi çok yakın arkadaş olacak, bütün sırlarını paylaşacaklar."

Ben de sigara tedavisi. William'da arar efenim. Fresse
Aurelia Ada Neithan
Aurelia Ada Neithan

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:53 pm

Eski partner Razz
William T. Benetham
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
William T. Benetham

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:57 pm

Hepiciğinizi ekledim mi ne? Ekledim eklediim xD
Carolyn Essence Ravén
Constance Billard III.Sınıf
Carolyn Essence Ravén

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 3:33 pm

Siyah ve küçük cep ajandasındaki isimler. Bunlara "Tek gecelik" diyebiliriz. Will bu kızları canı ne zaman isterse arayıp içki içmeye falan davet edebilmeli.[sınırsız]

Bu ya da;

eski partner olur ama kötü bir biçimde ayrıldıkları için Claudia nefret eder, sürekli William'a bulaşır filan. Farketmez.

Farketmez. William'da arar efenim. Icon_smile
Andreanne Elisha Qera
Andreanne Elisha Qera

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 3:51 pm

Claudia Arwell demiş ki:
Siyah ve küçük cep ajandasındaki isimler. Bunlara "Tek gecelik" diyebiliriz. Will bu kızları canı ne zaman isterse arayıp içki içmeye falan davet edebilmeli.[sınırsız]

Bu ya da;

eski partner olur ama kötü bir biçimde ayrıldıkları için Claudia nefret eder, sürekli William'a bulaşır filan. Farketmez.

Farketmez. William'da arar efenim. Icon_smile

Olabilir Very Happy
Loretta Ann McLoren
Loretta Ann McLoren

Lakap : Lory

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 10:12 pm

Ya ben şu bir dargın bir barışık dostundan olmak isterim ama erkek demişsin 4. sınıf demişsin :F gerçi bir rp sonra 4. sınıf olucam da ne yazık ki erkek değilim :F uygun bir yere atarsın işte :F
Cécile Jousselin
Cécile Jousselin

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:57 pm

Arkadaş olalım biz.
Spencer Adelaide Leatrice
Spencer Adelaide Leatrice

Lakap : Spenc.

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:44 am

O.o Ben burayı unutmuşuum. William'a geçip rp'yi yazıncağ hepinizi eklicem ^^
William T. Benetham
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
William T. Benetham

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:20 pm

Herkes eklendi. Lorett fazla başvuru olmadığı için biir kız bir erkek şeklinde değiştirdim. İstediğin yere eklendin
Courtney Collins
Courtney Collins

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 3:43 pm

Evie C. Zamora: Bununla arkadaş olabilirsin ama yakın arkadaş.

Bu karakterle ne olursun bilmiyorum ben sana özelliklerini söyliyim sen istediğin yere koy.
Entrikacı, plancı, çekici, kötü, eğlenceli falan.
Victoria Sdney Morgen
Constance Billard II.Sınıf
Constance Billard II.Sınıf
Victoria Sdney Morgen

Lakap : Yok lakap falan.

Şöhret

MesajKonu: Geri: William'da arar efenim.   William'da arar efenim. Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:16 pm

Hmm...Benim karakterim şu anda entrikacı,erkeklerle öylesine takılan birisi.Benim aklımdaki kurguya göre daha sonraları uyuşturucuya başlayacağım.Sonra da bir süre sonra yaptıklarımdan pişman olup iyi biri olmaya çalışacağım.Tabi erkeklerle tek gecelik ilişkileri olduğunu da söylemiştim William'da arar efenim. Icon_biggrin

- Siyah ve küçük cep ajandasındaki isimler. Bunlara "Tek gecelik" diyebiliriz. Will bu kızları canı ne zaman isterse arayıp içki içmeye falan davet edebilmeli.[sınırsız]

Burası olabilir.Beni çağırıp sonra takılabilirsin falan..

William'da arar efenim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alissa da arıyor efenim.
» Laurette de arar.
» Eglantina; sanatçı kız da arar yeniden.