Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Romé <3

+17
Shane Larson
William T. Benetham
Spencer Adelaide Leatrice
G. Arneilla Bianchett
Evie C. Zamora
Ovnérta Quisqaun
Andreanne Elisha Qera
Loretta Ann McLoren
Adelaide Audrinas
Melissa Ambrose
Blanche Ivalyn
Lia Elisabeta Boleyn
Beatrice Growen
Rochelli Milene Rousseau
Cinderella Pysean
Alex Mclain
Valentine Romé Folliero
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Valentine Romé Folliero
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Valentine Romé Folliero

Lakap : Sonra herkese "Val" derim. Bunu da herkes biliyooooréééé

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:05 am

Konunun ilk mesajı :

Selam, isimlere bakınca tanıdığım baya varmış burda da onu anladım. Ceren ben tavşan olan falan diyerek kendimi tanıtıcam ve hemen karaktere geçicem

Bu karakterimiz öğrenci değişim programıyla italyadan gelmiş. Her sene aynı programdan başka ülkelerde okumuş, şimdi de newyork. Karakteristik özellikleri olarak en çok dikkat çeken şey, ingilizcenin italyanca okunuşuyla bağıra bağıra konuşmasıdır büyük ihtimalle. Sıkılınca şarkı falan söylüyo. Eğlenceye düşkün hem de aşırı. Dans ediiim, müzik çalsın, yemek yiyim falan. Baya mutlu bişey yani bu. Hayatı boyunca hiç zorluk çekmemiş olduğundan şımarığın teki.

İlk olarak öğrenci değişim programı olduğu için, yanında kalacağım biri. Ona pizza yaparm, makarna yaparım. Eğlenmesini sağlarım Very Happy Baya işlevliyim yani.
~ Rochelli Milene Rousseau

Sonra sarkacağım bi kız istiyorum. Hoşlanabilir de hoşlanmaya bilir de kendisnin bileceği iş. Bu bölüme birden çok kız alabilirim.
~ Cindirella Pysean
~ Beatrice Growen

~ Blanche Ivalyn
~ Eglantina Sychelja
~ Dylan Drop Wilcox

Romé'un kız kardeş olarak belleyip ikide bir korkuduğu bir kız arıyorum. 1. yada 2. sınıftan olsn ^^ süper italyan style dövüşümle kafalarını kırarım herkesin.
~ A. Eliza Bianchett

Romantik bişeyler falan yapmayı düşünmüyodum aslında ama bir kişi olup ona bağlanabilir Romé bence xD
~ Courtney Collins

Daha önceden tanıştığım birini arıyorum. İyi de olabilir düşman da olabilirz ^^ ikisinden de iyi kurgular çıkarabilirim. Öğrenci olursa italyaya yada benim okuduğum başka bi ülkeye gelmiş falan olabilir. Yetişkinse de ailemi tanıyor olur.
~ Alex Mclain

~ Carlie Myracle
~ Shane Larson (Düşman)

Bu manyak parti tutkunu olduğundan davet edilmediği partilere atlıyo hemen. Bu yüzden sap gibi gitmemek için bi kızı gözüne kestirmiş hep onu çekiştiriyo diye düşündüm. Bunun için kızın fazla popüler olmaması gerek falan.
~ Becky Wandall

Arkadaşlar~
~ Melissa Ambrose Beraber takıldığım biri. O yalnızken pizza,makarna gibi yemeklerimle dalıp, onu doyurup sohbet ediorz xD
~ Adelaide Audrinas Kız versiyonum gibi biri, partiden partiye görüşüyoruz.
~ Andreanne Elisha Qera Buluşup yemek yaptığım ve mutfak konularında konuşabileceğim biri! Oww!
~ Ovnérta Quisqaun Oturup Amerikanların "Soccer" dediği futbolumuzu küfrede küfrede izlediğim biri. Arada ps fln da oynuyoruz xD
~ Loretta Ann McLoren
~ Lia Elisabeta Boleyn Amerikaya ilk ayak bastığım 20 dakika içinde, sohbet etmeyi başarıp üstüne kendimi rezil edebildiğim süt çocuğu kılıklı kız Very Happy
~ G. Arneilla Bianchett Melissa'nın ev arkadaşı. Sırdaş gibi bişey, sigara içmeme kızıyo ama yaniii...
~ Spencer Adelaide Leatrice Sanatçı hatun <3 Aç aç resim yapıp duruyo annesi gibi gidip doyuruyorum.

En son Valentine Romé Folliero tarafından Perş. Ağus. 19, 2010 1:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi

YazarMesaj
Valentine Romé Folliero
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Valentine Romé Folliero

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 2:48 pm

peki farkmaz bana Very Happy
Shane Larson
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Shane Larson

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:53 pm

Şimdi, daha önceden tanışıyor olabiliriz. Dost mu düşman mı olacağımza sen karar ver istersen. Benim için iki kurgu da uygun.
Carlie Myracle
Constance Billard III.Sınıf
Carlie Myracle

Lakap : Poppy - Jella

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:37 pm

Carlie ve Romé, Romé İtalya'dayken, Carlie'nin orada olması sonucunda tanışmıştırlar. Romé öğrenci değişim programı ile New York'a geldiğinde de yolları kesişmiştir.

vs. vs.

Değişim yaratabilirsin kurgu içinde beğenmediğin yerlerde. ^^
http://www.twitter.com/robraysten
Dylan Drop Wilcox
Dylan Drop Wilcox

Lakap : LadyD. -D.

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:56 pm

Sonra sarkacağım bi kız istiyorum. Hoşlanabilir de hoşlanmaya bilir de kendisnin bileceği iş. Bu bölüme birden çok kız alabilirim.

Dylan'la yakın arkadaş olsunlar fakat arada Romé ona sarksın.Dylan seni ve iltifatlarını çok seviyor.

~ beğenmezsen arkadaşlarıma ekle .D
Eglantina Sychelja
Constance Billard IV.Sınıf
Constance Billard IV.Sınıf
Eglantina Sychelja

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:58 pm

&Buraya beni de atıver.
A. Eliza Bianchett
A. Eliza Bianchett

Lakap : El. | Eli.

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 10:02 pm

Romé'un kız kardeş olarak belleyip ikide bir korkuduğu bir kız arıyorum. 1. yada 2. sınıftan olsn ^^ süper italyan style dövüşümle kafalarını kırarım herkesin.

olursa bu olsun *-*
Valentine Romé Folliero
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Valentine Romé Folliero

Şöhret

Romé <3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Romé <3   Romé <3 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:10 am

Herkesi ekledm Very Happy Shane seni de düşman yaptm habern olsn ^^

Romé <3
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» @ twitter ~ Romé
» Romé's Telefono Mobile
» Salsa-Rome@hotmail.com