Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eyvah!

2 posters
YazarMesaj
Michelle Sparcel
Constance Billard III.Sınıf
Michelle Sparcel

Şöhret

Eyvah! Empty
MesajKonu: Eyvah!   Eyvah! Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 4:16 pm

Aynada saçlarını tararken yüzüne dikkatlice baktı Michelle.O günden beri elmacık kemikleri çıkıklamış, yanakları gül rengi olmuştu.Bundan hoşnuttu fakat hoşnut olmadığı şeylerde vardı.İlk başta çok fazla tatlıya dadanmıştı ve bu yüzden kilo alıyordu.Negatif yönlerden biride, alkole ve dansa veda etmesiydi.Derin bir nefes aldı ve aynaya arkasını döndü.Çantasını aldı ve limuznine bindi.2 adımlık yolu bile yürümek istemiyordu artık.Dikkatli olmalıydı.Çok dikkatli...

Limuzinin kapısını açan şoföre şöyle bir baktı ve güneş gözlüğünü taktı.Hızlı adımlarla -Ki bu durumda ne kadar hızlı olabiliyorsa o kadar hızlı adımlarla-Starbucks'ın bahçe bölümüne geçti. Daha oturmasıyla beraber başına sahte gülümsemeli bir garson yapışmıştı bile
xHoşgeldiniz efendim ne alırdınız?
xBen bir bol kah-... dedi ve durdu.Kafein tüketmemesi gerekiyordu.Kahvelerin bulunduğu sayfaya içinden elveda derken diğer sayfaya baktı.Binbir çeşit çikolatalı ürün vardı.Garsona döndü ve
xBir karamel soslu Chai alacağım.Yanında Apple pie olsun dedi.Garson elindeki menüyü aldı ve hızlı adımlarla uzaklaştı.
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Lakap : Darq-Soul

Şöhret

Eyvah! Empty
MesajKonu: Geri: Eyvah!   Eyvah! Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 4:40 pm

Darq evde babasıyla kavga etmiş evi velveleye vermek üzereyken Michelle'den aldığı mesajla hemen Starbucks'a gelmişti.Ela gözleriyle etrafı kolaçan etmeye başlamıştı.Gözüne takılan birkaç siluet vardı ama hiçbiri Michelle değildi.Dükkanın içine girip kasiyere baktı kasiyerin olağan sorusuyla karşılaştı "Ne Arzu Edersiniz Efendim?" Darq Ona Bakarak "Bir Caramel Macchiato Alacağım Ekstra Caramelli Olsun" Der Gülümseyerek kahvesinin hazırlanmasını bekler kahvesini aldıktan sonra Michelle'yi aramaya başlamıştı gözleri o anda esmer tenli ve bukleli bir kız gözüne çarptı yanına yanaştı ve yanılmamıştı bu Michelleydi ama sanki biraz daha toparlanmış ve yanaklarına pembelik gelmişti hemen karşısına oturdu ve ona bakarak "Eeee...Sevgilim Beni Niçin Buraya Çağırdın Önemli Bir Durum Mu Var ?" Onun yüzüne bakarak nolduğunu çözmeye çalışıyordu ama bu pek mümkün değildi
Michelle Sparcel
Michelle Sparcel

Şöhret

Eyvah! Empty
MesajKonu: Geri: Eyvah!   Eyvah! Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 4:47 pm

xBuyrun efendim Apple Pie ve Chai
xTeşekkürler
Garsonun verdiği sıcak bardaktaki Chai'ye baktı.Çok güzel kokuyordu ve insanın içini eriten bir sıcaklığı vardı.İçeceğinbir yudum aldı.Bir nebzede olsa içini kemiren endişe duygusu erimişti.Gözü saatine takıldı.Darq nerede kalmıştı?Etrafına baktı.Tanıdıkları vardı fakat hiçbiri Darq değildi.Omzunun üstünden arkaya bakmaya başladı.Sonra sandalye gıcırtısı duydu önüne döndü.
"Eeee...Sevgilim Beni Niçin Buraya Çağırdın Önemli Bir Durum Mu Var ?"
dedi.Gelen Darq'tı.Suartında neşeli bir ifade vardı fakat Michelle bu neşeli tavırları kaldıramayacak gibiydi.Güneş gözlüğünü çıkardı ve çantasına attı.Elleriyle sıkı sıkı porselen bardağı kavradı.Bardağın kavurucu sıcaklığını teninde hissedebiliyordu.Hızlıca ellerini çekti ve ahşap masaya koydu.Yutkundu ve
"Evet gerçekten önemli bir durum var" dedi.
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Şöhret

Eyvah! Empty
MesajKonu: Geri: Eyvah!   Eyvah! Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 5:32 pm

Yüzündeki aptal tebessümlerle ona bakıyordu ama onun suratı mahkeme duvarı gibiydi sanki çok kötü bir haberi getiren postacının acı feryadına benziyordu suratı.Ona baktığında bozuntuya vermemeye çalışıyordu ama gerçekten moral bozucu bir ifadesi vardı.Morali git gide düşüyordu ve bozuntuya vermemek için kendini sıkmaya başlamıştı.Bunu gerçekten başarıyor gibiydi hiçbir tepkisini görmememişti onun gözüne odaklandı gözünün derinliklerinde onu gezdi resmen bu saadet Michelle'nin sesiyle bozuldu "Evet gerçekten önemli bir durum var" Darq onun yüzüne baktı şaşırmıştı ama ne kdar bozuntuya vermemeye çalışsa da bozuntuya verilmeyecek bir haber olmadığını anlamıştı öne doğru eğildi gözlerine doğru bakarak "Her Türlü Şeyi Benimle Paylaşabilirsin Mich...Ben Seni Seviyorum...Bunu Biliyorsun" Dedikten sonra onun yüz hatlarını bir daha gözden geçirmeye çalışıyordu...
Michelle Sparcel
Michelle Sparcel

Şöhret

Eyvah! Empty
MesajKonu: Geri: Eyvah!   Eyvah! Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 6:00 pm

Her Türlü Şeyi Benimle Paylaşabilirsin Mich...Ben Seni Seviyorum...Bunu Biliyorsun" dedi.Derin bir nefes aldı ve "Söylediklerimden sonra beni seveceğinden pek emin değilim" dedi.Haklıydıda.Bu olaydan sonra onu seveceğinden şüphe ediyordu.Bardağını kenara koydu ve etrafa bakmaya başladı.Kimileri arkadaşlarıyla oturmuş konuşuyor, birşeyler içiyordu.Kimileriyse gazete okuyordu.Gözlerini tekrar masaya çevirdi ve bacak bacak üstüne attı.Zaman kazanmak için elinden geleni ardına koymuyordu.Fakat bundan daha fazla kaçış yoktu. Derin bir nefes aldı ve kollarını masaya dayadı.Gözlerini kapaıd ve "Ben hamileyim!" dedi.Gözlerini açmaya korkuyordu.Dudağını ısırdı.Darq'ın tepkisinden korkuyordu.Fakat sonunda söylemişti.Bir nebze olsun rahatlamıştı.Elini karnına götürdü.
Darqsoul Staner
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Darqsoul Staner

Şöhret

Eyvah! Empty
MesajKonu: Geri: Eyvah!   Eyvah! Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 6:12 pm

O mutsuz haberin hemen gelmesini istiyordum ondan o beni delirtebilecek sözcükleri duymak istiyordu.Başını ellerinin altına koyup gelecek kötü cevaba hazırlanıyoedu.Bir yandan da onu izlemeyi sürdüyordu dudakları kıpırdamaya başlamıştı ki durdu Darq iyice karamsar iyice karamsar duruma girmişti o anda "Söylediklerimden sonra beni seveceğinden pek emin değilim" Darq iyice karamsarlıktaydı daha sonra o sihirli kelimeler döküldü ağzından "Ben hamileyim!" O an işte o an masayı parçalamak gelmişti içinden ama karşısında bir anne duruyordu..ellerini yüzünü kapamak için kullandı ayaklandı masadan uzaklaşırken bunun sadece çocukça bir çözüm olduğunu düşünerek geri döndü ona baktı "Kimle Aldattın Beni Mich ?!Biz Senin İçin Sex Hayatımıza Nokta Koyarken...Ağhhhhhh...Yaptığına Bak...Bebeğin Babası Kim Michelle" Elleriyle yüzünü ovarak "Kendimi Çok Kullanılmış Hissediyorum Mich?!Bunu Bana Neden Yaptın Ha NEDEN?!" Son Sözleri Feryat Gibi Çıkmıştı Herkes Onlara Bakıyordu Darq Onlara Baktı "Kendi Sorunlarınızla İlgilenin or...lar" Başını bir daha ellerinin altına soktu...Gözünde sadece bir damla yaş vardı...

Eyvah!
1 sayfadaki 1 sayfası