Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Genel Anlatım

YazarMesaj
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl

Şöhret

Genel Anlatım Empty
MesajKonu: Genel Anlatım   Genel Anlatım Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 2:07 am

# Panorama of Newyork adlı forumda site ile ilgili her türlü gelişme ve haberi yakından takip edebilir, RPG yapmak için kriterlerinizi belirtme şansı elinizde olacak şekilde bir eş bulabilirsiniz.

# Öncelikle site kurallarını zihninize belletin, bariz suçluluk izlediğimiz kişilere Hammurabi yasalarını uygulayabiliriz. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

# Farklı sistemler içerdiğimizden dolayı kafanız karışmış olabilir, bunu biz bile zor kavrattık beynimize. Bu işin içinden çıkmanın yolu Kurgu & Sistem forumunu incelemekten geçer.

# Sitede eksik gördüğünüz, fazlalık olduğunu düşündüğünüz ya da olmasını istediğiniz vs. durumları devasa Valilik binasına gidip orada münasip bir dille görelilere anlatmalısınız.

# Sitemizde herkesin somut bir ailesi olmak zorunda değildir fakat kendi kurgusunu bir aileye başlamak isteyenler için Soylar forumumuz mevcuttur.

# Nüfus işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi başka bir başlık altında yazılmıştır.

# Atölye, üyelerin avatar ve imza takımlarının yapıldığı küçük, eski bir dükkandır. Takım yapabilirim diyenler buraya tıklasın.
https://gossipgirlrpg.ace.st

Genel Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası