Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yok bu yazının bir adı..

4 posters
YazarMesaj
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Lakap : CJ, C., J.

Şöhret

Yok bu yazının bir adı.. Empty
MesajKonu: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 4:52 pm

Güneşin arkamızdan vurduğu bu uzunca yolda kaç saat daha yürüyebilirim bilmiyorum.. İlerledikçe uzaklaşması gereken güneş, aksi yönüne gitmeme rağmen daha çok yakıyordu her adımda. Sordum yanımda duran ve aynı zamanda oranın en yaşlı çınarına; ‘Neden böyledir bu güneş?’ fazla bilmiş bir ifade ile baktı bana.. Sustum, baktım, görmemezlikten gelmeye çalıştım. Sonuçta yürüdüğüm yolda tek bildiğim şey herşeyin en iyisini kendimin bildiği idi.. Yolda yürüdükçe herkes gibi güzel şeyler bulmayı düşlemiştim hep.. Para olsun, çiçek olsun, resim olsun.. Mesela en büyük hayalim çıplak manken fotoğrafları ile süslü bir yolda yürümekti. Ama gördüm ki yürüdüğüm bu yol da taştan başka hiç birşey yok.. Ama başlamıştım bir kere bu yola, durmamalıydım! Ne kadar ilerlersem ilerleyim, yaşlı çınar ağacı hep yanımdaydı..

Farkettim ki hiç ilerlemiyorum. O çınar hep aynı bilmiş ifadesi ile bakıyordu bana. Kaç yüz bin kez daha görmemezlikten gelebilirdim ki? Belki de onun sözlerini dinlemeliydim ve oydu asıl gerçeği bilen. Kalınlaştırılmış bir yazı gibi hissediyordum kendimi; Ağır ve biraz da geniş.. Hiç bir kaba sığmayacak gibiydim. Nefes borumu katil karıncalar yemişti sanki, nefes almakta zorlanıyordum. Cesaretimi zırh yaptım küçük ince bedenime. Önce yanımda ki yaşlı çınara baktım, sonra da kendime.. Neydi onu benden ayrı kılan sonuçta O da bir gün kesilip insan vücudu ısıtacaktı herhangi bir kömürlü sobada; Ben de ölüp yanacaktım bu pis ve kirlenmiş ruhumla cehennemde.. Özür dilerim İstanbul, şah damarımı kestiğini farketmedim..

Diğerlerini okumak için: http://fujitakane.tumblr.com
http://www.rpgturk.com
Michelle Sparcel
Constance Billard III.Sınıf
Michelle Sparcel

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 6:46 pm

Iyy böğğğ iğrenç bu ne ya sanki ilk okul çocuğu yazmış ayk böyk öğğğğğğğğ Very Happy assdfbdsf
Lizzié Scarlett
Constance Billard II.Sınıf
Constance Billard II.Sınıf
Lizzié Scarlett

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 7:12 pm

Ama 'Güneş'i paylaşmalıydın.Banane! Ben en çok onu sevmiştim.
Eh. Harika olduklarını söylemiştim. Ama bir türlü inandıramadım. Gerçekten harikalar. ^^
Jacqueline Campbell
Constance Billard IV.Sınıf
Constance Billard IV.Sınıf
Jacqueline Campbell

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:25 am

Lanet olsun tamam mı? Harika yazıyo'sun Adnan. Ben şimdi blog açmaya kalksam seninkinin yanında ezik düşer miyim düşmez miyim hiç düşünmüyo'sun yani What a Face
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 6:09 pm

teşekkür ederim hepinizeee. *-*
Michelle Sparcel
Michelle Sparcel

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 6:21 pm

Yazdıklarımı bir iltifat olarak mı aldın Very Happy
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:16 pm

istisnalar, kaideyi bozmaz. Very Happy
Michelle Sparcel
Michelle Sparcel

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:42 am

Ama küçük istisnalar büyük kargaşaya neden olur Very Happy
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:07 pm

kolay bastırılır. Very Happy
Michelle Sparcel
Michelle Sparcel

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:12 pm

Yoo. Nereden biliyosun? Very Happy
Craig Justin Archman
St.Jude III.Sınıf
St.Jude III.Sınıf
Craig Justin Archman

Şöhret

MesajKonu: Geri: Yok bu yazının bir adı..   Yok bu yazının bir adı.. Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 6:06 pm

tarihte ki küçük isyanlar hemen bastırılmıştır, iyi oku Very Happy

Yok bu yazının bir adı..
1 sayfadaki 1 sayfası