Gossip Girl R-Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know, you love me. XOXO Gossip Girl

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Becks.

+20
Aura Kyndra Bianchett
Blessing Ivalyn
Edna Fitzgerald
Alex Mclain
Andreas Chamberlain
Raina Indie Maitland
Cinderella Pysean
Beatrice Growen
Aphrodisia Mead
Cissy Wandall
Adelaide Audrinas
Melissa Morrell
Alissa Sparks
Lia Elisabeta Boleyn
Gabriel Ryan Neithan
Gisela Müller
Pixie Corpse Paula
Thomas Wilson
Claudia Chamberlain
Becky Wandall
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Becky Wandall
Constance Billard IV.Sınıf
Becky Wandall

Lakap : Becks, asıl adı Beckinsale ama öyle demeyin oyar valla.

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 11:39 am

Konunun ilk mesajı :

Öncelikle Becky'i tanıtayım. Becky aslında Constance Billard'a hiç uymayan bir kız, bu yüzden çoğu zaman 'cehenneme düştüm ben' edalarıyla takılabiliyor ve annesi onu zorla buraya yolladığından kadına garezi var.Biraz isyankar, tam anlamıyla hak & özgürlük koruyucusu. Eylemlere katılabilecek bir kız kısacası. Kız işi çoğu şeyden nefret ediyor. Makyaj yapsa da bakım ürünlerine temkinli yaklaşıyor, çoğunun da ne olduğunu bilmiyor zaten. Saç rengini değiştirip duruyor. Kuaför fobisi var, kuaföre gittiğinde çok tedirgin oluyor. Durmadan ucuz romantik kitaplardan nefret etse de diğer okuduklarının yanında bunları da çaktırmadan okuyor, hatta öyle kitaplardaki bir kaç erkek karaktere hayranlık besliyor. Ama asıl okumayı sevdiği şeyler dünya klasiklerinin yanı sıra ÇİZGİ ROMANLAR. Biri üzerine muhabbet yapacak olsa oturup onunla saatlerce tartışabilecek kapasiteye sahip.
Hobilerine gelince; bilgisayardaki yarış oyunlarının hastası.Metal Slug oyununda üstüne tanımayacağını savunup Crash Bandicot posterini de baş köşesine asıyor odasının. Futbolu seviyor ama iyi futbolcu bir erkekle oynamama gibi bir prosedürü var. Besketbolu ve tenisi de seviyor. Rekabet edebileceği her türlü oyunu seviyor, içki oyunundan kart oyunlarına kadar uzanan bir oyun zevki var. Bakımlı olmaktansa rahat olmaya önem veren biri. Topuklu ayakkabıların görünümünü sevse de giymiyor ama tam anlamıyla spor ayakkabı delisi. Alışverişe sadece spor ayakkabı ve çizgi roman için oldu mu katlanabilecek biri. Pullu şeylere ve Hello Kitty'e katlanamaz. Hobilerinden bir diğeri de kokoş ve s.rtük kızlarla ölümüne alay etmek yani pek arkadaşı yok. Olanlara da gerçek yüzünü göstermemeye dikkat ediyor. Müzik olarak da eskilerin, 80'lerin falan, rock ve metal gruplarını seviyor. Kabul etmese de slow parçaları da dinlemekten hoşlanıyor.

Aradıklarım;
Dostlar. Bunlar tipik Constance kızları da olsa da olur, sadece Becky'nin onlarla ölümüne dalga geçtiğini bilmiyor olmalılar. Kız & erkek üye arıyorum, kişiliğine göre erkek kankaları olması da iyi olur.
Claudia Chamberlain "Rock forever ahbap. Beni alışverişe sürüklemeye cüret edecek olursan bir pompalı alıp beynimi patlatırım.
Gabriel Ryan Neithan "Benden iyi kız kanka bulamazsın inan buna! Çizgi roman muhabbeti aşerirsem kapına dayanırım ama NFS'te hiç şansın yok."
Alissa Sparks "Off benim film sapığı kankam! Okulda sizin gibiler oldukça ucube olmayacağım!"
Melissa Morrell "Morell'lerin bekaret saplantısına katlanmak zorunda olabilirsin dostum ama annem sayesinde öğrendiğim bir şey varsa o da arada ailene dil çıkarıp nanik yapman gerektiği! Asiliğini yakında ailene karşı çevirmeyi görev edindim kızım, hell yea."
Adelaide Audrinas "Constance kızları tek tip ve kahpe olmaya devam ettikçe onlardan hoşlanmayan bizler, birbirimize destek olacağız haha!"
Aphrodisia Mead
Cinderella Pysean
Raina Indie Maitland
"Çok sevimli, tatlı Raina'm benim. Okuldaki ender kaliteli kızlardan biri. İleride çok başarılı bir sanatçı olacak, eminim."

Arkadaşlar.
Kanka modunda olmasalar da Becky'nin sevdiği insanlar. Kız & erkek farketmez.
Gisela Müller "Bu kızı seviyorum, neden bilmem ama küçük meymenetsiz tavırları bile beni güldürüyor."
Pixie Corpse Paula
"Muhabbeti güzel ama kişilik olarak biraz uzağız. Yine de garezim yok, iyi kız."
Lia Elisabeta Eugen "2.sınıf olması onunla iyi anlaşmayacağım anlamına gelmiyor! Selamı eksik etmem."

Düşmanlar. Tipik Constance Billard kızları buraya cuk oturur. Ya da aklı sadece aşağıya takılmış St. Jude erkekleri. Becky'nin sözlü saldırıları daha çok onlara yönelik çünkü. Hadi koz olsun, Becky kendisine gerçek adıyla seslenilmesine uyuz oluyor, ihihih.
Beatrice Growen "Hırr ondan nefret ediyorum. İnsanın ona katlanması elde değil. Aynı ortamda nefes alsak zehirleneceğim diye korkuyorum."

Menfaat için takılanlar. Becky riyakar bir tip olduğundan yönetime karşı gelebilecek şeylere gönüllü bir tip, bunun için onunla takılanlar olabilir. Erkek olması tercihimdir.

Menfaat için takıldıkları. Parasal ya da partisel amaçla birilerine yama olabilir. Kız tercihim.
Aura Kyndra Bianchett

Hoşlandığı birileri. Tabii ki kesinlikle erkek olacak. Karşılık olayı önemli değil, kişisine göre ayarlanabilir.
Andreas Chamberlain

Kendisinden hoşlanan biri/birileri. Çıkarsa neden olmasın, eklerim buraya.

Flört. Öyle sözsel laf atışmaları falan. Atraksiyon yapmayın XD
Thomas Wilson "Şimdi hoş çocuk kabul etmek lazım. Mesajlarımla taciz ederim onu, umarım mahkemeye vermez, haha! "
Kızkardeşi.
Evie Zamora. "Evieden hoşlanıyorum çünkü ortak nefret ettiğımız bir şey var; Slyvia, annem."

Daha kurgusu olan gelsin (:

En son Becky Wandall tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 12:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi

YazarMesaj
Edna Fitzgerald
Queen Bee
Queen Bee
Edna Fitzgerald

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:03 am

Çak benziyiii
Becky Wandall
Becky Wandall

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:55 am

Ne neyi nereye? Hö, ne? XD
Andreas Chamberlain
Fotoğrafçı&Manken
Fotoğrafçı&Manken
Andreas Chamberlain

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:56 am

andreasla diyom
Becky Wandall
Becky Wandall

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:03 pm

Hıaaa Edna dili beni şaşırttı. Tamam ekledim o zaman XD Ama orası karşılıksız kalmalı, yani kıza sevgisel anlamda yüz verme XD
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:12 pm

Dost ve tostun olacam. (:
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:35 pm

Kişilik nasıl kişilik? XD
Aura Kyndra Bianchett
Aura Kyndra Bianchett

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:44 pm

Düşman ya da menfaat için takıldığın biri olabilirim ^^
Becky Wandall
Becky Wandall

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:46 pm

Menfaat diyorum (:
Blessing Ivalyn
Blessing Ivalyn

Lakap : Bless

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:04 pm

Bless'in kişiliği; zengin, fazla özgür yani ailesi fazla ilgilenmediği için istediği her şeyi yapabiliyor. Fakat o kadar sürtük değil. Gezmeye tozmayı sever ama sürtük değil işte. ^^ Alışverişe bayılır. Sana göre hangi yer olursa kabulüm Selin'm.
Becky Wandall
Becky Wandall

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 5:30 pm

Anaaa ben bayadır bakmamışım. Tamam Bless arkadaşım. O alışveriş kurgusunu şimdi yazsak o kadar içten sıkıntılı rp yapardım kiiiii! XD
Connor Mead
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Connor Mead

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 5:33 pm

benim gibi topiği nere koyarsın bakalım asdasds gerçi gayet belli ama Very Happy
Becky Wandall
Becky Wandall

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:38 pm

Senden hımmm... Menfaat ya da düşman olur. Seç bakayım! Becks. - Sayfa 2 Fresse
G. Arneilla Bianchett
G. Arneilla Bianchett

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:47 pm

Tembelim, evet. Alex'e yazdığımın aynısını kopyaladım.

Kişilik, geçmiş hepsi burada var, onlara göre eklersin bir yere ^^:
https://gossipgirlrpg.ace.st/sizin-kurgularnz-f64/arneilla-t747.htm
Becky Wandall
Becky Wandall

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:56 pm

Bayıldım ki ben bu kıza! Alex de Becks de sevmeli bence! (:
Connor Mead
St.Jude IV.Sınıf
St.Jude IV.Sınıf
Connor Mead

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:35 pm

menfaat olsun
Alex Mclain
St.Jude IV.Sınıf, Admin
St.Jude IV.Sınıf, Admin
Alex Mclain

Lakap : Lex

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 11:53 pm

Okeyto (:
Andreanne Elisha Qera
Constance Billard III.Sınıf
Constance Billard III.Sınıf
Andreanne Elisha Qera

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:23 pm

Menfaat için takıldıkları? Very Happy
Victoria Sdney Morgen
Constance Billard II.Sınıf
Constance Billard II.Sınıf
Victoria Sdney Morgen

Lakap : Yok lakap falan.

Şöhret

Becks. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Becks.   Becks. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:22 am

Hoşlanmadığım gibi bi yere ekleyebilirsin.Ne de olsa ben entrikacı erkeklerle gününü gün eden bi tipim.En azından şimdilik Very Happy

Becks.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2